Глуховеря Тетяна Володимирівна

Лікар: Сімейний лікар, терапевт вищої категорії, гастроентеролог, лікар нетрадиційної медицини, інформотерапевт. Стаж роботи 28 років

Напрямки діяльності
 • прийом пацієнтів з питань гастроентерології, терапії, педіатрії, імунології, дерматології, алергології, кардіології, неврології, інфекційних і паразитарних захворювань.
 • проведення аналізу всього організму на Комплексі Медичному Експертному (виявлення патологічних вогнищ захворювання, виявлення мікрофлори: вірусів, бактерій, паразитарних інвазій, визначення дефіциту мікро – та макроелементів в організмі, визначення алергенів, виявлення гормональних порушень, психосоматичних станів).
 • проведення компенсаторної корекції організму на Комплексі Медичному Експертному.
 • підбір фіто – та алопатичних препаратів за індивідуальної чутливості організму
 • проведення противопаразитарного лікування дітям і дорослим
 • призначення процедур по очищенню організму з застосуванням методів озонотерапії, пресотерапії, витягування хребта і класичних методикработа за програмами відновлення роботи органів і систем при хронічних заболеванияхпостковидная реабилитацияконсультация озонотерапевта і призначення методик озонотерапії (внутрішньовенні процедури, ректальні, вагінальні, вушні інсуфляції, околосуставное обколювання при захворюваннях суглобів і хребта, обколювання зон целюліту за програмою “Нормалізація маси тіла”).
 • дуоденальне зондування жовчного міхура
 • підбір продуктів харчування по захворюванням пацієнта, визначення харчової непереносимості на Комплексі Медичному Експертному, програма Foodline.
 • індивідуальна гомеопатична крупка, ректальні свічки (заряджається на КМЭ)
 • призначення протипаразитарних зборів
Місце роботи

ОБОЛОНЬ
Центр для дорослих та дітей
Київ, вул. Героїв Дніпра, 67
т. +38 (067) 822-42-42

ПОЗНЯКИ
Центр для дорослих та дітей
Київ, вул. Драгоманова, 31Б
т. +38 (097) 885-42-42

ПРО ФАХІВЦЯ

Glukhoverya Tatyana

Досвід роботи:

 • 2010 – 2018 р. – Медичний центр «Традиційній» Лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії
 • 2004 – 2010 – ТОВ «СП Голографія», Медичний центр «Традиційній», Лікар-терапевт першої кваліфікаційної категорії
 • 2000р.- 2005 р. -Карлівська Центральна районна лікарня, терапевтичне відділення, лікар – ординатор. Лікар-терапевт другої кваліфікаційної категорії
 • 1993р -2000р Карлівська Центральна районна лікарня, ординатор терапевтичного відділення ( 1995 – 2000рр.), дільничний терапевт ( 1993-1995гг) Лікар-терапевт

Освіта:

 • 1985 р. по 1991 р. Полтавський медичний стоматологічний інститут, факультет лікувальна справа, диплом спеціаліста (денне відділення).
 • 1991р. 1993 р. Інтернатуру по терапії на базі Полтавської Центральної районної лікарні

Додаткова освіта:

● Запорізький ГІДУВ « Диференціальна діагностика захворювань органів дихання»1995р.
● НМАПО ім. П. Л. Шупика, ПАЦ по терапії , 2 категорія (2000 р.)
● Харківська медична академія, ТУ « Вибрані питання фізіотерапії» (2002 р.)
● НМАПО ім. П. Л. Шупика , ПАЦ по терапії 1категория (квітень 2004 р.)
● Гомеопатичний центр ім.Д.Попова, ДИПЛОМ за спеціалізацією з гомеопатії (жовтень 2008р.)
● НМАПО ім. П. Л. Шупика , ПАЦ по терапії вища категорія (2009р.)
● НМАПО ім. П. Л. Шупика , ТУ «Інтегративна медицина: антигомотоксична терапія та немедикаментозна психосоматична гармонізація» (2010р.)
● НМАПО ім.П.Л.Шупика ,ТУ « Вибрані питання клінічної ендокринології» (2012р.) НМАПО ім.П.Л.Шупика ,ТУ « Основи раціонального і дієтичного харчування»(2014р.)
● НМАПО ім. П. Л. Шупика ПАЦ по терапії вища категорія (2015р.)
●Атестація в Атестаційній комісії ГУОЗ р. Києва (лютий 2016г.) – підтверджена вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю Терапія.

НАШІ ФАХІВЦІ

РЕЙТИНГ ФАХІВЦЯ

Підписатися
Сповістити про
guest
21 комментариев
Новіші
Старіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Федір Олексіїв
Федір Олексіїв
20.12.2021 13:05

Моя величезна подяка Тетяні Володимирівні Глуховері, яка вилікувала мене та всю мою родину. Суть не в хворобі, а в тому, що лікар допоміг нам. Хоча я був на межі розпачу. Дякую, Тетяно Володимирівно!

Олександра Никитюк
Олександра Никитюк
15.11.2021 16:41

Хотіла б подякувати Тетяні Володимирівні Глуховері за чуйне та уважне ставлення. Людина перебуває на своєму місці.

Галина Максимів
Галина Максимів
15.11.2021 13:50

Дитина почала відмовлятися від їжі. Почав страждати нічний сон. У державній клініці було неможливо поставити діагноз. За порадою куми пішла до Альтернативи. Там приймає дуже добрий лікар – Глуховіря Тетяна Володимирівна. Провели діагностику. У дитини були глисти. Тетяна Володимирівна призначила лікування. Зараз усе гаразд. Дуже вдячна лікареві!

Сім*я Чистякових
Сім*я Чистякових
12.11.2021 10:55

Довго не могли знайти проблему болю у животі. За рекомендацією знайомих звернулися до МЦ Альтернатива. Дуже добре, що потрапили до лікаря Глуховері Тетяни Володимирівни. Це професіонал своєї справи, до того ж, приємна та товариська людина. Проходимо зараз очисні процедури в центрі і вже почуваємося набагато легше. Впевнені, що болі скоро пройдуть назавжди.

Людмила Петрівна
Людмила Петрівна
12.11.2021 10:24

Довго шукала такого лікаря як Глуховеря Тетяна Володимирівна. Співробітниця порадила клініку “Альтернатива”. Мене прийняли, уважно вислухали всі скарги. Лікар дала ркомендації щодо лікування. Я виконала їх і стан організму прийшов в норму. Ставлення Тетяни Володимирівни вище будь-яких похвал. Лікар справді тобою займається. Дуже задоволена і лікарем і клінікою загалом.

Фаіна Львівна
Фаіна Львівна
08.11.2021 13:05

У мене був тяжкий постковідний синдром. Не могла впоратися з ним. Донька знайшла в інтернеті клініку Альтернатива. Пішла туди і потрапила до чудового лікаря Глуховері Тетяни Володимирівни. Вона рекомендувала пройти лікування у них у клініці. Мене буквально повернули до життя. Лікар зрозуміло все пояснила, дала рекомендації для подальшого лікування. Я дуже вдячна.

Петро Мамонов
Петро Мамонов
05.11.2021 18:51

Зневірився знайти лікаря, який мені допоможе. Приятель порадив піти до клініки Альтернатива. Потрапив на прийом до Глуховері Тетяни Володимирівни. Лікар дуже сподобався своєю тактовністю та професіоналізмом. Після призначеного лікування проблема була вирішена. Дуже вдячний Тетяні Володимирівні.

Іван Сидорович
Іван Сидорович
04.11.2021 10:36

Глуховіря Тетяна Володимирівна дуже хороший лікар. Я вже думав, що мені ніхто не допоможе. Але Тетяна Володимирівна просто повернула мені здоров’я. Дуже грамотний, тактовний лікар, а головне дуже професійний. Це говорить про те, що людина на своєму місці. Дуже рекомендую.

Лідія Кирилівна
Лідія Кирилівна
01.11.2021 15:09

Вже неодноразово чула про Глуховерю Тетяну Володимирівну. У деяких випадках сарафанне радіо працює краще за ЗМІ. Пішла на консультацію. Дійсно лікар дуже компетентний, уважний. За порадою Таяни Володимирівни пройшла курс лікування. Самопочуття покращилось і зникли деякі проблеми в організмі. Звертатимуся і надалі до Тетяни Володимирівни.

Світлана Севастьянова
Світлана Севастьянова
31.10.2021 18:51

Глуховеря Тетяна Володимирівна – лікар з
великої літери. Була в неї на консультації, пройшла діагностику і дізналася корінь своєї проблеми (постійні болі в кишечнику). За її рекомендацією пройшла очищення цього органу і на даний момент не можу повірити, що мене не турбує кишечник. Лікар дуже мила, радить те що треба. Тепер тільки до неї!

Котов Виталій
Котов Виталій
31.10.2021 18:30

Такого доброзичливого та професійного доктора я ще не зустрічав. Прекрасна людина, розумний лікар -Глуховеря Тетяна Володимирівна. Рекомендую!

Єлизавета Онищенко
Єлизавета Онищенко
29.10.2021 10:33

Була на програмі очищення організму в МЦ “Альтернатива”. Хочу висловити свою подяку лікареві нашої групи Глуховеря Тетяні Володимирівні. Дуже грамотний спеціаліст і тактовна, уважна людина. Її рекомендаціями користуюсь тепер на постійній основі. Поміняла спосіб життя – набула здоров’я!

Тамара Миколаївна
Тамара Миколаївна
20.09.2021 13:22

Донька займається своїм здоров’ям і мене вмовила пройти діагностику в Альтернативі. Дочка нахвалювала Глуховерю Тетяну Володимирівну. Я спочатку дуже скептично поставилася до цього, але Тетяна Володимирівна переконала мене. Мало того, завдяки її рекомендаціям і лікуванню я стала краще відчувати себе і виглядати стала молодшою. Побільше б таких лікарів!

Коноваць Іван
Коноваць Іван
14.09.2021 16:59

Тетяна Володимирівна – прекрасний фахівець! Дуже делікатно підійшла до вирішення моєї проблеми, дала слушні поради, допомогла. Рекомендую!

Кришталь Галина
Кришталь Галина
13.09.2021 15:25

Сусідка пройшла лікування в Альтернативі. Порадила мені клініку. Дуже сподобався підхід до лікування. Окреме спасибі лікареві Глуховері Тетяні Володимирівні. Такого чуйного та уважного лікаря я не зустрічала. Лікування було саме те, яке потрібне. Ходитиму тільки в Альтернативу.

Петро Ілліч
Петро Ілліч
09.09.2021 10:04

З’явилися проблеми з ШКТ. Дочка знайшла клініку Альтернатива. Приймала лікарка Глуховеря Тетяна Володимирівна. Я був вражений, як доступно і просто лікарка пояснила мені, що зі мною відбувається. Порадила пройти курс очищення організму. Я був під пильним наглядом Тетяни Володимирівни. Я таких лікарів ще не зустрічав. Дуже вдячний.

Сидорова Євгенія
Сидорова Євгенія
06.09.2021 15:02

Як важко чоловіки ходять до лікарів, знають усі. Я вмовила свого чоловіка сходити на консультацію до Альтернативи до Глуховері Тетяни Володимирівни, а мені, у свою чергу, порадила цього лікаря подруга. Чоловіку провели діагностику і він був здивований увагою та тактовністю лікаря. Після районних поліклінік це великий контраст. І навіть погодився пройти курс лікування. Вся наша сім’я вдячна Тетяні Володимирівні.

Лідія Вікторівна
Лідія Вікторівна
02.09.2021 17:19

Дуже вдячна лікареві клініки Альтернатива Глоховері Тетяні Володимирівні. Відмінний лікар та людина! Вона дуже мені допомогла у вирішенні проблеми. Дуже просто і доступно пояснює те, що відбувається в організмі. Меж моєї подяки немає.

Аліна
Аліна
31.05.2021 00:26

Тетяна Володимирівна проводила моїй дитині аналіз організму на комплексі медичному експертному, це було швидко та безболісно, ​​дитина не налякалася, все пройшло чудово.

Галина Григорівна
Галина Григорівна
24.09.2020 15:32

Дякую всьому колективу співробітників за професіоналізм, уважне, позитивне обслуговування під час нашого прибуття в центрі, а особливо: Миколи Васильовича, Тетяну Володимирівну, медсестричок Олександру та Катерину, масажиста Олексія. Особлива подяка кухареві Антоніні за смачні та естетично приготовлені страви. Наталі за прибирання та чистоту в номері…

Владислава
Владислава
09.08.2020 00:36

Пройшла амбулаторну програму за 5 днів. У МЦ «Альтернатива» перебуваю втретє, з усіма процедурами була знайома та знаю, який позитивний та оздоровчий ефект у майбутньому вона приносить. Так як програма допомагала в дитинстві позбутися хронічних захворювань. Через 5 дні програми відчувається помітний результат: абсолютна легкість у тілі, фізичний та емоційний стан змінився, відчутно додалося більше сил та покращився настрій.Ця програма та діагностика внутрішніх органів допомогла дізнатися про наявність та причину зовнішніх проявів захворювань шкіри, а висококваліфіковані лікарі склали програму лікування. Окреме спасибі лікареві Тетяні Володимирівні за особливу увагу, неймовірне терпіння, за гарне та трепетне ставлення не тільки до мене, а… Читати далі »

Меню