Делятин Оксана В’ячеславівна

Лікар: лікар дерматоонколог, дерматовенеролог, кандидат мед.наук

Напрямки діяльності

Лікування шкірних захворювань (дерматит, оніхомікоз, псоріаз, себорея та ін.) та ЗПСШ.

Малоінвазивна дерматологічна хірургія – видалення новоутворень шкіри, проведення панч-біопсії, бритвенної біопсії, хірургічної біопсії

Видалення кондилом, папілом, бородавок

Електрокоагуляція судинних утворень

Взятие біоматеріал на гістологічне дослідження

Досвід роботи
 • досвід понад 17 років
 • з 2021 р. – лікар дерматовенеролог, дерматоонколог медичного центру «Альтернатива»
Місце роботи

ОБОЛОНЬ
Центр для дітей та дорослих
м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 67
т. +38 (067) 822-42-42

Електронний запис до лікаря
  Дата візиту*

   

  ПРО ФАХІВЦЯ

  Дерматолог Делятин

  Медичний стаж 17 років
  Надає консультативну, діагностичну, терапевтичну допомогу пацієнтам із захворюваннями шкіри, статевих органів.

  Лікар займається лікуванням грибкових уражень шкіри, псоріазу, екземи, розацеа, атопічного та контактного дерматиту, вітіліго.

  • Спеціалізується на проведенні дерматоскопії, діагностики меланоми, меланоцитарних типів шкіри, діагностики та доброякісних утворень.
  • Видалення новоутворень радіохвильовим методом
  • Методами малоінвазивної дерматологічної хірургії – видалення новоутворень шкіри, проведення панч-біопсії, бритвенної біопсії, хірургічної біопсії (ексцизійної, інцизійної) у межах здорових тканин.
  • Володіє методами лікування та діагностики хронічних шкірних захворювань: псоріаз, хронічна екзема, нейродерміт, атопічний дерматит, вугрова хвороба.
  • Комп’ютерна діагностика, виявлення захворювань без лабораторних досліджень.
  • Апаратним лікуванням псоріазу, нейродерміту, вітіліго, алопеції за допомогою фототерапії Псоролайт, Ексімер Лазер
  • Діагностика та лікування паразитарних захворювань.
  • Проведення мезотерапії, біоревіталізації, плазмоліфтинг.

  Освіта

  2004 р. – Закінчила Національний медичний університет М.Горького. Інтернатуру із спеціальністю дерматовенерологія. 2020 р. – Спеціалізація з онкологу в Національній медичній академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупіка.

  Пройшла стажування у клініках -дерматолог-хірург

  Володіння методиками хірургічних БІОС (панч-біопсія, бритвена біопсія, біопсій у межах здорових тканин).

  Відвідувала та брала участь у медичних (у тому числі, міжнародних) конференціях з дерматологічної, онкологічної, алергологічної та імунологічної тематик)

  Має ступінь кандидата медичних наук тема: Реологічні властивості крові при псоріатричному артриті.

  Маю 20 наукових праць.

  Освіта-вища, лікар-спеціаліст, кандидат медичних наук.

  Перша спеціальність – лікар-дерматовенеролог, дерматоонколог.

  Друга спеціальність – лікар-онколог

  НАШІ ФАХІВЦІ

  РЕЙТИНГ ФАХІВЦЯ

  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  22 комментариев
  Новіші
  Старіші Найпопулярніші
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі
  Ігор Різник
  Ігор Різник
  15.12.2021 16:54

  Довгий час страждав від екземи. Доставляла великий дискомфорт. Звертався до багатьох лікарів, але результат був короткочасний. Порадили звернутися до Альтернативи до Оксани В’ячеславівни Делятин.
  Лікар дав вичерпну інформацію про хворобу. Крім зовнішнього лікування, порадила пройти внутрішній курс очищення. Результататом задоволений. Це чудовий лікар!

  Анжела Вірастюк
  Анжела Вірастюк
  15.11.2021 10:28

  Звернулася до клініки Альтернатива до лікаря-дерматолога Делятина Оксани В’ячеславівни. Потрібна була допомога у лікуванні вітіліго. Лікар провела діагностику та консультацію, призначила лікування. Після проходження лікування був результат, що неймовірно втішило. Звертатимуся до Оксани В’ячеславівни.

  Стриж Ксенія
  Стриж Ксенія
  01.11.2021 15:22

  У моєї дочки був вугровий висип. Дитина соромилася виходити надвір. Зверталися до районної поліклініки. Результат був, але короткостроковий. Подруга порадила піти в Альтернативу до Делятин Оксани В’ячеславівни. Подруга в неї лікувалась, залишилася дуже задоволена. Консультація була грамотна, пояснювалося доступною мовою. Лікування принесло хороший результат. Лікарем залишилися задоволена. Раджу звертатись.

  Олена Дубовець
  Олена Дубовець
  31.10.2021 18:25

  Потрапила до приємного і милого лікаря в клініці Альтернатива, Делятин Оксана. Видалення бородавки пройшло безболісно і успішно. Лікар залишила свій телефон про всяк випадок, але все було добре. Залишилася задоволена!

  Катерина Вадимівна
  Катерина Вадимівна
  28.10.2021 09:45

  Хочу порекомендувати лікаря дермоонколога Делятін Оксану В’ячеславівну. Працює у МЦ “Альтернатива” на Героїв Дніпра. Неодноразово видаляла всякі новоутворення… Але так чітко, швидко та безболісно, ​​вперше! Чудовий фахівець та знавець своєї справи.

  Євгенія
  Євгенія
  20.09.2021 13:48

  Дуже не подобалися папіломи. Та ще й у такому видному місці. Захотіла їх позбутися. Довго вибирала клініку та лікаря. Вибрала Альтернативу та доктора Делятін Оксану В’ячеславівну. Видалення пройшло чудово. Через тиждень не було навіть сліду. Лікар дуже тактовний і знавець своєї справи.

  Сергій Гурченко
  Сергій Гурченко
  14.09.2021 18:32

  Видаляв бородавки в Альтернативі на Героїв Дніпра 67, у лікаря Далятін Оксани. Все якісно, ​​лікар приємний, чемний, відносно недорого.

  Лілія
  Лілія
  08.09.2021 11:15

  Влітку не користувалася сонцезахисним кремом і чомусь обличчя не рівномірно вкрилося засмагою. Довелося йти до лікаря. Вибрала клініку “Альтернатива”. Лікар-дерматолог Оксана Делятин повернула моєму личку рівномірний колір і бархотистість шкіри. Велике дякую їй.

  Софія Янків
  Софія Янків
  08.09.2021 09:46

  Замучила вугрі на обличчі. Мама втомилася дивитися на мої страждання та відвела до клініки Альтернатива (їй порадила сусідка).
  Лікар-дерматолог Делятин Оксана В*ячеславівна провела діагностику, прописала лікування.
  Разом із цим лікуванням я пройшла очищення організму. Тому що внутрішнє забруднення веде до зовнішніх вад. Це дало стартом правильного ставлення до свого організму та гладкості обличчя. Дякую Оксані Делятин!

  Тетяна Хрищук
  Тетяна Хрищук
  06.09.2021 12:57

  Дуже не подобались папіломи у видному місці. На просторах Інтернету знайшла клініку Альтернатива. Дерматолог Оксана В’ячеславівна Делятин провела видалення. Лікар все зробила так акуратно, що навіть рубців не лишилося. Рекомендую цього фахівця.

  Алевтина
  Алевтина
  06.09.2021 11:25

  Навалилося все разом. Проблеми на роботі, проблеми в сім’ї та багато іншого. Почало випадати волосся. Після пошуків в інтернеті зупинила свій вибір на МЦ Альтернатива. Там приймає чудовий лікар Делятин Оксана В’ячеславівна. Вона допомогла мені повернути мою чудову шевелюру. Завдяки її діагностиці та лікуванню волосся набуло прекрасного вигляду. Дякую, оксано В’ячеславівно!

  Віталіна
  Віталіна
  02.09.2021 18:01

  Дуже псувала зовнішній вигляд родимка. А для жінки це дуже важливо. Прийшла до Альтернативи. Підкупили регалії лікаря. Вони відповідали дійсності. Від віддалення не залишилося й сліду. Оксана В’ячеславівна знає свою роботу. Дуже їй вдячна за повернену красу.

  Стас Миростюк
  Стас Миростюк
  30.08.2021 16:32

  Якось не особливо звертав увагу на світлі ділянки шкіри. Тим більше, вони були не яскраво виражені. Однак згодом вони стали чіткішими і це почало дратувати.
  Звернувся до Альтернативи до дерматолога Делятин Оксани В’ячеславівни.
  Після лікування плями стали майже непомітними. Дуже добрий лікар. Результат на обличчя, а чи це не головний показник кваліфікованості лікаря?

  Дарина Олешків
  Дарина Олешків
  28.08.2021 20:43

  Де підхопила болячку, не знаю. Швидше за все у басейні. Але факт виявився фактом. Нігті почали сильно шаруватись.
  Подруга порадила гарного лікаря-дерматолога. Делятин Оксана В’ячеславівна приймає в МЦ Альтернатива. Була проведена діагностика і потім почалося лікування. Було воно довгим, але позитивним. Процес зупинився, нігтики відновились. Лікар – супер!

  Оксана Столярчук
  Оксана Столярчук
  15.08.2021 13:04

  На щоках стали з’являтися судинні зірочки. Пішла до лікаря. Лікар-дерматолог порадила озонотерапію та електрокоагуляцію, які ми поєднали з програмою очищення. Дуже задоволена лікарем та його роботою.

  Агнія Я.
  Агнія Я.
  12.08.2021 12:19

  Лікувалася від акне. Лікування було успішним, але залишилися рубці, що не додавало мені впевненості. Співробітниця порадила лікаря у МЦ Альтернатива Делятин Оксану В’ячеславівну. Після необхідних процедур обличчя стало гладким. Оксана В’ячеславівна дуже хороший фахівець.

  Олена Сверібська
  Олена Сверібська
  10.08.2021 18:50

  Почала сильно лущиться шкіра в районі носогубних складок. Жодні креми не допомагали. Треба було йти до лікаря, проблема почала набувати масштабного характеру. Вибрала клініку “Альтернатива”.
  У державних поліклініках велика черга.
  В Альтернативі приймає Лікар-Дерматолог Делятин Оксана В’ячеславівна. Вона провела діагностику та поставила діагноз демодекоз. Почала лікуватися.
  Завдяки грамотно призначеному лікуванню я швидко позбавилася неприємностей. Рекомендую лікаря та клініку.

  Володимир
  Володимир
  20.07.2021 09:59

  На руках з’явилися маленькі водянисті пухирі, які сильно свербіли. Розчісував до крові. Потім почала накопичуватися волога під шкірою, руки сильно почервоніли і вкрилися скоринкою.
  Похід до лікаря не можна було відкладати. Дружина навела довідки та обрала МЦ Альтернатива.
  Лікар-дерматолог Оксана В’ячеславівна Делятин проконсультувала та прописала лікування.
  Буквально за тиждень від екземи не залишилося і сліду. У кого подібні проблеми, рекомендую лікаря Делятин О.В.

  Анастасія Верещук
  Анастасія Верещук
  12.07.2021 10:26

  Довгі роки страждала псоріазом. Втомилася від лікування, яке неефективне. Подруга порадила лікаря Альтернативи Делятин Оксану В’ячеславівну. Мені дуже сподобалося, що після першого відвідування був результат. Паралельно пройшла програму очищення. Все разом принесло очікуваний довгими роками результат. Оксана В’ячеславівна повернула мені впевненість у собі.

  Юлія Мікеладзе
  Юлія Мікеладзе
  23.06.2021 15:38

  У звичайній клініці лікування псоріазу було безуспішним.
  Довелося шукати інших шляхів. Пошук вивів у клініку Альтернатива.
  Консультації терапевта Глуховеря Тетяни Володимирівни та дерматолога Делятин Оксани В’ячеславівни, а потім і лікування привели до відмінного результату.
  Очищення організму та кабінка псоролайт зробили все для мого хорошого самопочуття.
  Лікарі дуже грамотно об’єднали свої зусилля і це дало приголомшливий ефект.

  Ірина Ільчук
  Ірина Ільчук
  15.05.2021 12:51

  У моєї дитини з’явилися на руках бородавки. Це негативно позначалася з його настрої, т.к. він дуже соромився свого зовнішнього вигляду.
  Вчителька порадила звернутися до МЦ Альтернатива. Там приймає чудовий лікар-дерматолог Делятин Оксана В’ячеславівна.
  Видалення пройшло безболісно та якісно. Я не можу натішитися гарним станом свого сина.

  Микола Захарчук
  Микола Захарчук
  23.03.2021 12:31

  У мене псоріаз. Це спричинило біль у суглобах.
  Лікар-дерматолог у клініці Альтернатива порадила пройти програму очищення організму та озонотерапію паралельно з лікуванням псоріазу. Дуже допомогло лікування.
  Суглоби перестали боліти, псораз став менше турбувати. Оксана В’ячеславівна Делятин призначила ще кілька процедур псоролайту, що має привести до повного вилікування хвороби.

  Меню