Пілянкевич Ольга Олександрівна

Лікар: гомеопат, невропатолог, рефлексотерапевт, гірудотерапевт, лікар народної та нетрадиційної медицини

Напрямки діяльності
 • Лікування мігрені, болю в спині, неврозу, остеохондрозу, радикуліту
 • Лікування гострих та хронічних захворювань методом класичної гомеопатії
 • Гірудотерапія
Досвід роботи
 • досвід роботи понад 21 рік
Місце роботи

ПОЗНЯКИ
Центр для дітей та дорослих
м. Київ, вул. Драгоманова, 31 Б,
т. +38 (097) 885-42-42

Електронний запис до лікаря
  Дата візиту*

   

  ПРО ФАХІВЦЯ

  pilyankevich olga

  ОСВІТА:

  1975-1980р. НГУ, спеціальність – фізика-оптика твердого тіла

  1992-1999р. МУ УАНМ, спеціальність – лікувальна справа

  1999-2000р. інтернатура з неврології у КМАПО

  2004р – ПАЦ з неврології в КМАПО

  2012р.- ПАЦ з неврології у КМАПО

  1999р. – спеціалізація з гомеопатії у КМАПО

  2008р. – спеціалізація з рефлексотерапії у КМАПО

  2013р. – інтернатура з організації та управління охорони здоров’я у КМАПО

  2016-2017р.р. інтернатура з народної та нетрадиційної медицини

  ДОСВІД РОБОТИ:

  1980-1992р.р. Інститут фізичної хімії НАНУ, аспірант, МНС.

  2000-2008р.р. – лікар невролог із застосуванням гомеопатії у міській клінічній лікарні №1 м. Києва

  2002-2006р.р. – лікар-гомеопат МЦ «Медіал»

  2008-2012р.р. – лікар-гомеопат клініки сімейної медицини

  2012-2021р.р. – лікар-гомеопат ЛМЦ «Гомеопатія»

  НАШІ ФАХІВЦІ

  РЕЙТИНГ ФАХІВЦЯ

  Підписатися
  Сповістити про
  guest
  7 комментариев
  Новіші
  Старіші Найпопулярніші
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі
  Оксана Віюк
  Оксана Віюк
  17.05.2021 14:16

  Ольга Олександрівна вилікувала мені хребет, я дуже вдячна цій чудовій жінці, вона дала мені інше життя, я навіть схудла на 4 кг після процедур в Альтернативі.

  Олеся
  Олеся
  16.05.2021 23:51

  Ольга Олександрівна проводила мені процедури гірудотерапії. Мені дуже сподобався професійний підхід і сам процес, він був не такий неприємний, як я собі уявляла.

  Любов Панчук
  Любов Панчук
  08.04.2021 22:43

  До лікаря-гомеопата Ольги Олександрівни Пілянкевич ми вперше звернулися понад 20 років тому. З того часу вважаємо її за правом своїм сімейним лікарем, хоча ми живемо у м. Кременчук Полтавської області. Ольга Олександрівна – пробразований, кваліфікований спеціаліст, лікар за покликанням. Чуйна, делікатна, уважна, добросерда людина. Її рекомендації допомагали моїй мамі легше переносити симптоми тяжкого онкологічного захворювання. Протягом тривалого періоду я спостерігаюсь у Ольги Олександрівни щодо хронічного порушення мозкового кровообігу. У 2013 р. моєму чоловіку поставили діагноз мієлодиспластичний синдром, рефрактерна анемія. Після лікування в стаціонарі йому необхідно було приймати гормональні препарати протягом тривалого періоду. Ми знову звернулися за допомогою до Ольги Олександрівни.… Читати далі »

  Валентина
  Валентина
  23.03.2021 12:57

  Пацієнтами Ольги Олександрівни є вся моя родина, враховуючи батьків і сім’ю сестри. Вперше звернулися до неї около 12 років тому. Дуже хворіли маленькі діти 2-х і 5-ти років. Регулярні кашель, грз, грип, пневмонія. Традиційне лікування антибіотиками вбило імунітет і призвело до того, що мої доньки хворіли груглий рік – восени, зимою, весною і, навіть, літом. Нам порекомендували звернутися до Ольги Олександрівни і ми поїхали, хоч самі і із Пирятина (160 км від Києва). І ситуація кардинально змінилася, мої діти стали одужувати без болючих ін’єкцій та капальниць, гірких сиропів та пігулок. А потім перестали тяжко хворіти взагалі. Наступним пацієнтом стала я,… Читати далі »

  Яна Віюк
  Яна Віюк
  22.03.2021 13:41

  Я – пацієнтка Ольги Олександрівни з 2004 року. Звернулася з гінекологічними проблемами, дуже не хотіла приймати гормони та безліч антибіотиків. На гомеопатії досить швидко пройшли запальні процеси, а пізніше: аденоміоз та кісти яєчників, а місячні стали безболісними. І що дивно, пройшли головні болі, покращали настрій, сон та інші симптоми, про які я навіть не говорила на прийомі. Потім були періоди лікування безлічі дискомфортів шлунково-кишкового тракту, корекція харчування, боротьби із зайвою вагою… Тепер, якщо виникають якісь проблеми зі здоров’ям, звертаюся насамперед до Ольги Олександрівни, і для моєї родини вона стала сімейним лікарем. Переконалися, що гомеопатія допомагає у багатьох нестандартних ситуаціях, де… Читати далі »

  Катерина
  Катерина
  21.03.2021 11:49

  Вперше звернулась до Ольги Олександрівні більше десяти років тому з довготривалим цистітом. На той момент я відвідала кілька клінік та пройшла кілька курсів медикаментозного лікування, яке не допомогло. Не була знайома з гомеопатією і не знала, на скільки вона ефективна, але розчарувалась в таблетках і вирішила спробувати альтернативний метод.  Ольга Олександрівна провела обстеження та вивчила всі аналізи і призначила прийом гомеопатичних засобів. І за деякий час, болі зменшились, а потім і зовсім зникли, і що найголовніше – вже не повертались. Також зверталась до Ольги Олександрівни щодо лікування та профілактики застуди, алергій та головного болю. Неодноразово радила її своїм знайомим та… Читати далі »

  Олена Нестерук
  Олена Нестерук
  20.03.2021 22:06

  Ольга Олександрівна наш сімейний лікар уже понад сім років. У моєї старшої дочки важка форма ДЦП і багато хвороб списувалися на основний діагноз. Тому доводилося жити з постійними блювотами, зубним болем та нескінченними кон’юнктивітами. Усі ці моменти пройшли після першого місяця лікування у Ольги Олександрівни. І це при тому, що моя дитина не каже. Підбір гомеопатичних крупинок Ольга Олександрівна робить нам з дуже уважного огляду дитини та багатьох питань мені (мамі). Дивом для мене було лікування молодшої дочки двостороннього отиту без антибіотиків, лише гомеопатією, яку призначила Ольга Олександрівна. Так само була підозра на кашлюк, але і тут допомогли гомеопатичні препарати,… Читати далі »

  Меню