Програма підготовки батьків до запланованої вагітності

Авторська методика «Підготовки до запланованої вагітності та ЕКЗ», яка дасть вам ідеальну можливість завагітніти самостійно або отримати позитивний результат ЕКЗ

Авторська методика планування вагітності

 • Проведення двох 5-ти денних циклів в умовах стаціонару
 • Діагностика (УЗД, лабораторна, ЕКГ, глибокий аналіз за допомогою Комплексу Медичного Експертного)
 • Прийом фіточаїв та озонованої води
 • Гіпоалергенна дієта
 • Відновлення діяльності товстого кишечника та оздоровлення мікрофлори
 • Поліпшення процесів всмоктування у ворсинках тонкого кишечника за допомогою ортоградного промивання «гірським кристалом»
 • Сліпе зондування жовчного міхура та печінки
 • Озонотерапія (внутрішньовенна, кисневі продування кишечника, киснетерапія носоглотки, вагінальні інсуфляції)
 • Компенсаторна корекція із застосуванням системи Комплексу Медичного Експертного (вплив на папіломавірус, герпетичну групу вірусів, кандиди та інші грибки, хламідію, трихомонаду, уреаплазму, мікоплазму, токсоплазму, гельмінти), компенсація патологічних процесів органів малого інфекції
 • Пресотерапія для покращення роботи нирок та активації виведення токсинів з лімфатичної системи
 • Поліпшення функції хребта за допомогою масажу, лікувальної гімнастики, роботи на апараті тракційної терапії – “ОРМЕД-професіонал”

Результати методики

Після проходження програми “Підготовка до планованої вагітності та ЕКЗ” у Вас нормалізується вага, обмін речовин, артеріальний тиск, покращиться робота серця, знімається синдром хронічної втоми, нормалізується робота органів травлення, підвищиться імунітет

Ваш організм підготується до зачаття та вагітності

Під час вагітності з подвійним навантаженням працюють печінка та нирки, за допомогою яких виводяться продукти життєдіяльності вагітної жінки та плода.Тому після проходження підготовчої програми жінка насолоджуватиметься вагітністю, яка протікатиме без токсикозу, а малюкові будуть створені ідеальні умови в утробі матері.

Велика увага в нашому центрі приділяється здоров’ю майбутнього батька, тому що в заплідненні бере участь як жіноча, так і чоловіча клітина, що несуть генетичну інформацію для формування плода.

Проведення методики успішного планування вагітності

Глибокий аналіз всього організму із застосуванням Комплексу Медичного Експертного

 • Дозволяє визначити стан усіх органів та систем, урогенітальних органів
 • Виявити наявність патогенних мікроорганізмів (грибків, вірусів, бактерій, паразитів), що пригнічують роботу дітородних органів
 • Встановити групу ТОРЧ-інфекцій, що несприятливо впливають на зачаття та розвиток плода
 • Виявити наявність психологічних блоків, які у фізіологічно здорових сімейних пар, перешкоджають зачаттю

Підвищення імунітету

Імунна система звільняється від токсинів, продуктів ГМО, накопичених лікарських та побутових хімікатів за допомогою програми очищення організму (кишкового тракту, жовчного міхура, печінки, нирок, лімфи, крові)

Озонотерапія у вигляді очищення крові та санації Вуха, Горла, Носа зробить організм жінки не сприйнятливим до вірусних інфекцій

Санація вогнищ інфекції

Хронічний тонзиліт, гайморит, пієлонефрит, холецистит та ін. створюють токсичне навантаження імунної та репродуктивної систем, що є перешкодою у настанні вагітності, її переривання та невдалих ЕКЗ

Діагностика та лікування ТОРЧ-інфекцій

Токсоплазмозом можна заразитися, вживаючи непрожарене м’ясо, від кішок, які часто є носіями інфекції.

Цитомегаловірус легко поширюється від людини до людини зі слиною (повітряно-краплинним шляхом), через кров та при статевих контактах

Краснуха передається повітряно – крапельним шляхом

Сифіліс (трепонема паллідум) передається статевим шляхом і через кров

Герпес передається статевим та повітряно-краплинним шляхом

Вплив одночасно на всі патогенні мікроорганізми без застосування токсичних препаратів ми проводимо за допомогою компенсаторної корекції КМЕ та озонотерапії.

Стан кишечника, запори

При запорі відбувається отруєння організму жінки, що найнебезпечніше при вагітності, оскільки призводить до інтоксикації та гіпоксії плода. Велике значення у програмі приділяється мікрофлорі товстого кишечника та відновленню процесів всмоктування у тонкому кишечнику. У ворсинках тонкого кишечника відбувається всмоктування всіх поживних речовин, вітамінів та мікроелементів, потреба яких подвоюється під час вагітності. Це дозволить зберегти здоровими зуби, волосся, нігті, хребет та суглоби вагітної жінки.

Стан печінки та жовчного міхура

Завдяки очищенню печінки перед запланованою вагітністю, зменшується ризик розвитку ранніх та пізніх токсикозів вагітних, і найважливіше – ризик аномалій розвитку плода. Печінка – наш фільтр, який за годину фільтрує від токсинів від 60-100 літрів крові. Під час вагітності навантаження на печінку зростає, тому важливо звільнити її від вірусів, грибків, лямблій, глистів, сисунів, активувати роботу жовчного міхура.

Відновлення попереково-крижового відділу хребта

Жінці необхідно подбати про стан свого хребта ще на етапі планування вагітності. На пізніх термінах, коли вага плода і жінки значно зростає, зміщується центр вагиі тіла і перевантажується попереково-крижовий відділ хребта.Тому необхідно подбати про хребта, зміцнити зв’язково-м’язовий каркас та м’язи тазового дна, щоб уникнути ускладнень під час вагітності та пологів

Проведення протипаразитарної профілактики

Часто паразити є причиною синдрому хронічної втоми, раннього та пізнього токсикозів вагітних, частих простудних захворювань, аномалій розвитку плода, алергії новонароджених, відмови дитини від грудного вигодовування.

Протипаразитарна програма дозволить позбавити жінку паразитів, що населяють кишечник, а також продуктів їх життєдіяльності, що поширюються по крові та лімфі.

Таким чином, вагітність протікатиме без ускладнень, а плід розвиватиметься в очищеному від гельмінтів організмі.

Психо-емоційний фон

Жінка під час вагітності дуже ранима. Під час підготовки до планованої вагітності її психо-емоційний стан нормалізується після програми детоксикації, озонотерапії, фотонної терапії, пресотерапії.

Здоровий сон, гарний настрій вагітної жінки, радісна обстановка в сім’ї – запорука народження здорової дитини

Зайва вага

Жирова тканина виробляє естрогеноподібні речовини, які можуть порушити гормональний фон, це може стати причиною безпліддя або переривання вагітності. При вагітності надмірна вага є додатковим навантаженням на серце, вени нижніх кінцівок та суглоби. У жінок з надмірною вагою вагітність може ускладнюватись гіпертонією, токсикозом, передчасними пологами, діабетом вагітних, появою набряків та еклампсією, невиношуванням плода.Для плода надмірна вага мами може стати загрозою розвитку цукрового діабету, ожиріння, вад розвитку.

За 15 років роботи понад 300 пар стали щасливими батьками, провели ефективну підготовку до народження здорової дитини

Відгуки – підготовка до планування вагітності

Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

При лікуванні гінекологічних захворювань у Медичному центрі «Альтернатива» для нормалізації роботи травного каналу, відновлення роботи печінки, судин, лімфатичної системи, відновлення обміну речовин, зниження маси тіла, для проведення протипаразитарної програми застосовується стаціонарна базова програма очищення організму.

Стаціонарна базисна програма очищення організму є основною програмою для відновлення роботи всього організму та основою для лікування гінекологічних захворювань

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО СТАЦІОНАРНУ ПРОГРАМУ

5-ТИ ДЕННА ПРОГРАМА ОЧИЩЕННЯ ВКЛЮЧАЄ:
1. Консультація спеціалістів (сімейний лікар, озонотерапевт, лікар функціональної діагностики)
2. Проживання в 1 або 2-х місних номерах підвищеної комфортності.

3. Обстеження (УЗД органів черевної порожнини та нирок, ЕКГ, загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, цукор крові).

4. Аналіз стану організму на Комплексі Медичного Експертного методом спектрального аналізу, що дозволяє виявити: наявність понад 250 видів паразитів, грибків, вірусів, бактерій; визначити харчові, побутові, інфекційні алергени; підібрати потрібні продукти харчування; відсутні вітаміни та мікроелементи.

5.  Вегетаріанська дієта.

6. Прийом трав'яних чаїв, які мають протизапальну, сечогінну, протигемороїдальну та проносну дію, що сприяє очищенню печінки та всього організму.

7. Прийом озонованої води, що має протизапальну, антихелікобактерну дію, що підвищує активність ферментів ШКТ.

8. Ортоградне промивання всього травного каналу «гірським кристалом» дозволить відновити процеси всмоктування у тонкому кишечнику. Унікальність цієї процедури полягає в тому, що за короткий час можна очистити 200 м2 площі тонких ворсинок кишечника.

9. Щоденні клізмові процедури, мікроклізми з озонованою оливковою олією

10. Масаж спини та комірцевої зони

11. Озонотерапія – новий немедикаментозний метод лікування, ефект якого полягає в тому, що при введенні в організм пацієнта терапевтичних доз озону в ліпідному шарі мембран еритроцитів утворюються озоніди. Це призводить до поліпшення мікроциркуляції, активації імунітету, поліпшення постачання тканин киснем та очищення крові.

12. Закінчується процес очищення організму процедурою печінкового дюбажу.

13. Рекомендації з роздільного харчування та подальшого оздоровлення з індивідуальним підбором необхідних продуктів харчування згідно з відсутністю організму вітамінів і мікроелементів.

РЕКОМЕНДУЄМО КУРС: профілактичний - 5 днів, лікувальний - 10 днів!

Найближчі дати стаціонарних заїздів

Вартість лікування

 

Найменування Ціна, грн.
Консультація лікаря-гінеколога з Первинним оглядом/Повторна консультація 500/450
Консультація лікаря гінеколога-ендокринолога найвищої категорії 650
Схема лікування 1 категорія 400
Схема лікування 2 категорія 650
Хімічна деструкція патології шийки матки 500
Піхвова інстиляція 100
Інстиляція лікувального розчину в уретру 150
Піхвовий тампон (аплікація з мазями та розчинами) 100
Парацервікальна ін’єкція (у шийку матки) 200
УЗД молочних залоз та лімфовузлів + Доплер 390
УЗД органів малого тазу трансабдомінально 350
УЗД органів малого тазу трансвагінально 390
УЗД щитовидної залози 250
УЗД плода до 11 тижнів вагітності 400
Кольповідеоскопія 300
Введення ВМК гормонально-місткої системи 800
Видалення ВМК 300
Біопсія епітелію шийки матки 400
Біопсія ендометрію (Пайпель) 400
Радіохвильова деструкція шийки матки (залежно від складності) «Фотек» Е81М від 1900 – 2500
Радіохвильове видалення одиничних доброякісних новоутворень промежини та зовнішніх статевих органів (папіломи, кондиломи) (апарат «Фотек» /) (без вартості анестезії) 1200
Анестезія 100
Класичний ПАП-тест 220
ПАП-тест рідинна цитологія 400
Мікроскопічний аналіз виділень 120
Взяття мазка 60
Гомеопатична мезотерапія за акупунктурними точками, 1 зона 350
Розробка індивідуальної програми харчування для вагітних 800
Розробка програми зниження ваги 1200
Гінекологічний масаж – 1 Процедура 480
Комплекс вправ зі зміцнення м’язів тазового дна, у тому числі, м’язів піхви, «нижнього» черевного пресу. 380
Киснева терапія верхніх дихальних шляхів – 10 Процедур 1500

Стаціонарна базисна програма очищення організму (5 діб) , з 3-разовим харчуванням, з розміщенням в 1-місному номері

10 000

Стаціонарна базисна програма очищення організму (5 діб) , з 3-разовим харчуванням, з розміщенням у 2-місному номері

8000
ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО СТАЦІОНАРНУ ПРОГРАМУ

5-ТИ ДЕННА ПРОГРАМА ОЧИЩЕННЯ ВКЛЮЧАЄ:
1. Консультація спеціалістів (сімейний лікар, озонотерапевт, лікар функціональної діагностики)
2. Проживання в 1 або 2-х місних номерах підвищеної комфортності.

3. Обстеження (УЗД органів черевної порожнини та нирок, ЕКГ, загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, цукор крові).

4. Аналіз стану організму на Комплексі Медичного Експертного методом спектрального аналізу, що дозволяє виявити: наявність понад 250 видів паразитів, грибків, вірусів, бактерій; визначити харчові, побутові, інфекційні алергени; підібрати потрібні продукти харчування; відсутні вітаміни та мікроелементи.

5.  Вегетаріанська дієта.

6. Прийом трав'яних чаїв, які мають протизапальну, сечогінну, протигемороїдальну та проносну дію, що сприяє очищенню печінки та всього організму.

7. Прийом озонованої води, що має протизапальну, антихелікобактерну дію, що підвищує активність ферментів ШКТ.

8. Ортоградне промивання всього травного каналу «гірським кристалом» дозволить відновити процеси всмоктування у тонкому кишечнику. Унікальність цієї процедури полягає в тому, що за короткий час можна очистити 200 м2 площі тонких ворсинок кишечника.

9. Щоденні клізмові процедури, мікроклізми з озонованою оливковою олією

10. Масаж спини та комірцевої зони

11. Озонотерапія – новий немедикаментозний метод лікування, ефект якого полягає в тому, що при введенні в організм пацієнта терапевтичних доз озону в ліпідному шарі мембран еритроцитів утворюються озоніди. Це призводить до поліпшення мікроциркуляції, активації імунітету, поліпшення постачання тканин киснем та очищення крові.

12. Закінчується процес очищення організму процедурою печінкового дюбажу.

13. Рекомендації з роздільного харчування та подальшого оздоровлення з індивідуальним підбором необхідних продуктів харчування згідно з відсутністю організму вітамінів і мікроелементів.

РЕКОМЕНДУЄМО КУРС: профілактичний - 5 днів, лікувальний - 10 днів!


 

Амбулаторна базова програма очищення організму (5 днів) :

 • УЗД органів черевної порожнини – 1 Процедура
 • Фіточаї – 5 Процедур
 • Озонована вода – 10 Процедур
 • Ректальні інсуффляції – 5 Процедур
 • Продування слухового каналу – 5 Процедур
 • Очисні клізми – 5 Процедур
 • Сліпе зондування жовчного міхура та печінки (Дюбаж) – 1 Процедура
 • Очищення тонкого кишечника (Ортоградно) – 1 Процедура
 • Очищення товстого кишечника – 1 Процедура
 • Фіто-бочка «Монко» – 1 Процедура
5 720
Перебування в Медичному центрі “Альтернатива” для проходження процедур амбулаторно (1 день)
350

Аналіз крові на харчову нестерпність продуктів харчування «Foodline»

У вартість включено:

10 000
Аналіз стану організму з використанням Комплексу Медичного Експертного з Первинною консультацією лікаря / Повторна діагностика 1 150/800
Аналіз причин Синдрому подразненого кишечника з використанням Комплексу Медичного Експертного: шлунок, 12-пала кишка, печінка, жовчний міхур, товстий, тонкий кишечник, підшлункова залоза, стан мікрофлори, дисбактеріоз, глистні інвазії, найпростіші, кишкові інфекції
 
Антицелюлітний масаж – 5 Процедур 4000
Вагінальні інсуффляції з озоно-кисневою сумішшю – 5 Процедур (включаючи вагінальну насадку 200 грн.) 1700
Вісцеральний масаж – 30 хвилин – 5 Процедур 1500
Вісцеральний масаж – 60 хвилин – 5 Процедур 3000
Витяг хребта на апараті “Ормед-професіонал” – 5 Процедур + Обколювання паравертебральних точок озоно-кисневою сумішшю – 3 Процедури 2 650
Витяг хребта на апараті “Ормед-професіонал” – 5 Процедур Без обколювання паравертебральних точок озоно-кисневою сумішшю 1750
Гомеопатична крупка (Інформотерапія) – 1 Упаковка 120
Діагностика на наявність паразитів із Первинною консультацією лікаря / Повторна діагностика 950/600
Діагностика на наявність алергенів із Первинною консультацією лікаря / Повторна діагностика 950/600
Діагностика імунної системи з Первинною консультацією лікаря / Повторна діагностика 950/600
Дуоденальне зондування жовчного міхура  
Клізова процедура (включаючи клізмову насадку) 120
Консультація лікаря 450
Комплексна програма «ЕнергоІнформотерапія» – 5 Процедур, Прийом Протипаразитарних Чаїв – 5 Процедур 2 550
Компенсаторна корекція стану організму з використанням Комплексу Медичного Експертного 450
Лабораторні аналізи
Загальний масаж – 5 Процедур 3000
Озонотерапія внутрішньовенна (очищення крові та судин, капіляротерапія) – 8 Процедур 2 800
Очищення печінки (печінковий Тюбаж) 300
Очищення тонкого кишечника 300
Озонована вода 30
Підбір рекомендованих продуктів харчування, вітамінів і мікроелементів, що відсутні, з Первинною консультацією лікаря / Повторна діагностика 950/600
Пресотерапія (очищення лімфи, капіляротерапія) – 10 Процедур 2 500
Протипаразитарні ректальні свічки (Інформотерапія) – 1 Упаковка 300
Протипаразитарний збір – 1 Упаковка 200
Ректальна інсуффляція з озоно-кисневою сумішшю – 1 Процедура 150
Санація хронічних вогнищ інфекцій ЛОР органів озоно-кисневої суміші – 10 Процедур 1500
Санація товстого кишечника озоно-кисневою сумішшю – 5 Процедур 750
Ультразвукове дослідження
Фотонна терапія – Світлолікування – 10 Процедур 800
Фіто-бочка «Монтарка»
*вартість курсу визначається після консультації лікаря, залежить від категорії номеру (2-місне, 1-місне розміщення, амбулаторно).
*Вказані ціни можуть відрізнятися від тих, що діють в Медичному центрі. Актуальні ціни ви можете дізнатися за телефоном (067) 822-42-42
Підписатися
Сповістити про
guest
0 комментариев
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Лікарі

Відео 

Поготовка к беременности и ЭКО
Лечение недержания мочи
Меню