Питання та відгуки

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Підписатися
Сповістити про
guest
99 комментариев
Новіші
Старіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Світлана Паламарчук
Світлана Паламарчук
06.01.2022 08:11

Для профілактичних цілей проходила очищення організму в Альтернативі. Дуже хороше лікування, добрі лікарі та приємна обстановка

Тетяна Ларіна
Тетяна Ларіна
04.01.2022 16:19

В мене виникла дуже хвилююча проблема. Не можу сходити до туалету. І які б широко розлекламовані засоби не пробувала, нічого не допомагає. Результат був короткочасний. І тут мені потрапила стаття в інтернеті про клініку Альтернатива. В клініці зайнялися моєю проблемою. Так, справді, мені допомогло. Я задоволена клінікою, а тим більше, що я вирішила свою проблему.

Світлана Олійник
Світлана Олійник
04.01.2022 16:07

Пройшла програму очищення. Абсолютно не очікувала такого ефекту. Не розумію, чого я так довго тягла. Відчула легкість, втратила у вазі і це лише початок. Я раджу всім пройти програму. І найголовніше, це не медикаментозний спосіб лікування.

Валентина Миколаївна
Валентина Миколаївна
10.12.2021 18:14

Я проходжу процедури озонотерапії не вперше і завжди після цього почуваюся дуже добре. Підвищується бадьорість, зростає працездатність, піднімається настрій. І взагалі хочеться жити.
Дякую всьому колективу за прекрасне, професійне ставлення та роботу.

Лилия
Лилия
21.09.2021 11:51

сама знайшла на сайті, так як борюсь уже 2 роки зі своєю проблемою”.

“Відчула полегшення в животі, зараз більше енергії. Після очисних клізм виходили разложившійся паразити, слиз, плівка, зелена маса.
Відійшов застій жовчі завдяки вісцеральному масажу та іншим процедурам із оливковим маслом.

Якість роботи персоналу на найвищому рівні!!!
Величезне дякую, за вашу увагу, та допомогу на кожному етапі очистки.
Окремо дякую медсестрам Наталії та Галині за уважність та підтримку.
Дякую масажисту Юрію Михайловичу за професіоналізм.
Усе було на найвищому рівні.
 

Малеєва Ірина
Малеєва Ірина
12.09.2021 18:25

На програмі, під час очисних процедур тюбаж виходили зелені грудочки, в результаті КМЕ показало зняття запального процесу в жовчному міхурі, це була давня проблема. Звичайно, подяка лікарям і медсестрам за увагу і підтримку, позитивність, що важливо в 5-ти денному лікуванні .Так тримати!

Борщан Дмитро
Борщан Дмитро
12.09.2021 18:23

Під час програми пройшла тяжкість у животі, біль у лівій стороні, пройшов головний біль. Посвіжіла шкіра, трохи випросталася постава.

Світлана Олежко
Світлана Олежко
12.09.2021 18:22

Завдання було очистити кишечник, печінку, жовчний. Намагалася щось робити в домашніх умовах, все погано виходило.
У МЦ «Альтернатива» під уважним наглядом медперсоналу все вийшло. Дякую всім величезне!

Анна Володимирівна
Анна Володимирівна
23.01.2021 15:00

Турбувало здуття живота та відчуття тяжкості. Були червоні очі (кон’юктивіт та повіки) на фоні синдрому сухих очей та дисфункції мейбомієвих залоз. Значно покращився стан очей вже на 3-й день як візуально, так і за відчуттями. Зменшилися темні круги під очима.
Спостерігаю швидку регенерацію шкіри при нейродерміті. Зменшився свербіж.
Всі співробітники дуже уважні та ввічливі. Кожен відповідально підходить до своїх обов’язків. Дуже чуйні та приємні дівчинки. Складається враження, що ти не в лікарні, а в приватному готелі на детоксі. Дякую всім: Лілі, Наталі, Оксаночці і, звичайно, лікарям: Наталі Іванівній та Ользі Миколаївній – дізналася для себе багато нового та корисного.

Ніна Г.
Ніна Г.
22.01.2021 19:15

Результати позитивні, загалом досягла бажаного. Очистила печінку, жовчний, кишечник. Персонал дуже кваліфікований. Особлива подяка Наталі Іванівні Левченко (багато нової та корисної для себе інформації почерпнула).

Ольга Александровна М.
Ольга Александровна М.
09.01.2021 10:11

Пройшла стаціонарне лікування за 5 днів на Некрасовській,3.
Дуже задоволена.
Очистилася частково шкіра, легкість в організмі, покращення настрою, підвищення рівня енергії.
Робота персоналу на найвищому рівні!
Всі уважно ставляться, починаючи з одного дзвінка до центру, потім зустріч і т.д.
Але конкретно хочеться відзначити роботу Наталії (Гашенко-медсеста) та Лілії (Крикунова – санітарка).
Ольга Миколаївна та Наталія Іванівна (лікарі) фахівці високого рівня!
Адміністратори теж молодці!
Спасибі!
Всім рекомендую почиститись та поправити здоров’я!

Тетяна Сульжук
Тетяна Сульжук
08.01.2021 18:23

Хотіла очистити кишківник та печінку. Результатом задоволена!
Якість роботи співробітників відмінна.
Подяка Наталі Іванівні, дізналася багато нового та корисного для покращення функціонування організму в цілому. Спасибі Галині та Наталі, які проводили процедури.

Останнє редагування 1 рік тому від Тетяна Сульжук
Ольга Первак
Ольга Первак
07.01.2021 10:33

Звернулась до вас у клініку вагітною з проблемою аскаридоз.

На шкірі були роздратування різного характеру.
Просто здивована швидкому результату та якості обслуговування в Альтернативі.
Велика подяка медсесті Наталі за процедури.
Мені проводили внутрішньовенну озонотерапію, пила озоновану олію, сиділа на дієті, рекомендованій лікарем.
Допомогли справитись з захворіюванням, дуже дякую)

Людмила Гулюк
Людмила Гулюк
17.12.2020 11:09

Проблеми з кишечником та печінкою турбували вже серйозно.
За час перебування та прийому процедур, відчула значне поліпшення у самопочутті, чищення печінки теж виявилося ефективним.
Велике спасибі лікарям, медсестрам та всьому персоналу центру, за професіоналізм, чуйне, доброзичливе ставлення.
Успіхів Вам і процвітання!

Маргарита Серденкова
Маргарита Серденкова
05.12.2020 17:50

Велике дякую, Тимченко Ользі Володимирівній, чудова, чуйна людина, яка відкрила мені очі за допомогої своєї методики. Ще жоден лікар мені не зміг сказати елементарні речі, від чого я хворію. я навіть не уявляла, що можна так швидко одужати від хронічних захворювань і перестати приймати ліки. Ольга Володимирівна допомогла по новому дізнатися своє тіло не тільки ззовні, а й усередині, звертати увагу на свої органи, як багато означає те, що ми їмо, як ми їмо, як лікуємось, чим лікуємось, як таблетки туди закидаємо не розуміючи, чи потрібно це взагалі організму. Адже організм здатний перероджуватись. Головне не засмічувати його хімією, шкідливою їжею,… Читати далі »

Валентина Миколаївна
Валентина Миколаївна
04.12.2020 17:22

З 21/11/20 я проходила курс озонотерапії. Дуже задоволена процедурами. З’явилось бажання щось робити завдяки енергії. Навіть на емоційному стані це відбилось. Гарний настрій. Хр. Бронхіт, який турбував мене в міжсезоння, не проявився завдяки озонотерапії. Навіть цукор понизився з 8,4 до 6,7. Буду проводити (планую) цю процедуру 2 рази на рік.

Персонал дуже уважний , приємний в спілкуванні, професійний. Особлива подяка мед сестрам Наталії, Галині, Ольге за увагу і професіоналізм. Дуже вдячна за все всьому персоналу і адміністраторам. Залишилась задоволена пройденим курсом.

Ніна Павлівна
Ніна Павлівна
04.12.2020 12:32

Дізналась із Інтернету про вашу клініку, вирішила поїхати попробувати і не помилились. За цією програмою виконувала все, і ось результат – мінус 3,600. Почуваю себе набагато краще: з’явилась легкість, навіть дихати набагато легше. Дуже багато нової цікавої інформації. По другому стала відноситись до свого тіла і способу життя.

Спасибі Наталії Іванівні і Ользі Миколаївні. Дуже задоволена лікарями і всім мед персоналом. Всі дуже чуткі і привітні. Сподобалась процедура фіто бочка – супер. Велике спасибі Наташі – чудово справляється зі своєю роботою, також Лілі за гарне обслуговування.

Марія Устимець
Марія Устимець
04.12.2020 10:51

Після проходження програми в медичному центрі Альтернатива зміни великі: я оздоровилася, деяких паразитів позбулася, інші зменшилися. З жовчним міхуром покращення, але треба ще попрацювати.
Велике спасибі персоналу: Миколі Васильовичу, Тетяні Володимирівні, Олексію за високий професіоналізм, доброту та чуйність. І звичайно дякую Антоніні за смачну їжу та рецепти.

Володимир Середюк
Володимир Середюк
03.12.2020 15:23

Я вперше за свідоме життя потрапив до клініки на оздоровлення. І я погодився потрапити до вас, бо: а) були дуже хороші відгуки; б)тут використовують без медикаментозне оздоровлення; в) працюєте з причинами хвороб, а не лікуйте симптоми. Мені дуже сподобалася діагностика на КМЕ своєю точністю та простотою (дякую Ользі Володимирівні за діагностику та консультацію) та за безболісність процедури. Більш цінним було те, що завдяки КМЕ та всім аналізам, я в перші в житті, знаю в якому стані знаходяться всі органи та системи мого організму. Саме це дало мені розуміння, що з ним треба працювати по оздоровленню. І важливо, що я отримав рекомендації… Читати далі »

Софія Ігорівна
Софія Ігорівна
03.12.2020 14:10

Дізналася про Вас від родичів.

З’явилося почуття легкості у шлунку та кишечнику. Позбулася великої кількості паразитів і застою жовчі, що дуже тішить. Пішли зайві кілограми та зменшилися обсяги фігури. Дізналася дуже багато нової та цікавої інформації від лікарів клініки. Зрозуміла собі, у якому напрямку рухатися.

персонал дуже приємний, уважний і чуйний. Дякую за все: медсестрам Наталії, Лілії, лікарю Наталії Іванівній за корисну інформацію та чудові масажі, за уважність лікаря Ольги Миколаївної!

Катерина Чиневська
Катерина Чиневська
03.12.2020 10:02

Я хотіла подякувати всім співробітникам за підтримку та допомогу в моєму лікуванні після коронавірусної інфекції.

Я дуже тяжко перехворіла, 18 днів лежала з ковідом, не спала. Провела свій день народження з лікарем невропатологом, це був мій єдиний гість+мама.

Я робила тракцію, прес, КМЕ. І озон також творить дива! Ну і оптимізм, звісно).

Дякую всім, за підтримку, за лікування, за їжу, яку передавала Тоня.
Дякую Вам за кохання.
Я вже здорова і чотири дні поспіль бігаю.

Дякую, Миколі Васильовичу за колонку із чудовою музикою. Це надавало бойовий дух на перемогу над хворобою
З повагою, Катерина

Сергій Іванович
Сергій Іванович
24.11.2020 12:34

Спасибі за те, що ви є.
В Альтернативі мені вилікували ногу – ускладнення після цукрового діабету.

Нога була чорна тобто починалася діабетична стопа.
 Я пройшов усі програми, які мені запропонували в клініці: озонові газації ноги, обколювання ноги озоном, а потім лімфодренажний масаж, очищення печінки.

Ну багато всього, тобто.. я пройшов курс повного відновлення організму, скинув 15 кг ваги за 4 місяці і звичайно ж мої ноги “пішли”.

Спасибі велике

Світлана Устимчук
Світлана Устимчук
24.11.2020 10:45

Дуже багато я зробила, щоб позбутися прищів на обличчі. Дуже багато мазала мазями, тоналками, видавлювала прищі, ходила до косметолога, робила і будь-які пілінги, дуже багато грошей витратила. Я пройшла в Альтернативі досить просту програму, мені почистили кишечник, печінку, робили обколювання озоном моїх гнійних вугрів, а потім я мазала озонованим маслом обличчя, змінила харчування. Ну і поступово, зараз моя шкіра в нормі, вона здорова і красива. Я більше не використовую косметику взагалі, всі тональні креми Навіть ті креми, які у мене були – я все викинула! Я відчула,що у мене шкіра взагалі змінилася, стала чистою. спасибі Альтернативі, що вилікували мою шкіру!… Читати далі »

Останнє редагування 1 рік тому від Екатерина Тимченко
Сергій О.
Сергій О.
16.11.2020 19:34

Велике спасибі! пройшов програму очищення організму в Альтернативі на вулиці Некрасовській.

Там у них зараз з’явився новий стаціонар прекрасні номери прекрасний колектив медсестри в шикарні та Галя та Наталія дуже привітні адміністратори.

Весь медичний центр надає професійну допомогу.
Я вам дуже вдячний. З повагою Сергій

Тимофій Яблуневич
Тимофій Яблуневич
15.11.2020 19:39


Пройшов 1-й етап стаціонару на Некрасовській з 02 по 06/11/2020.

Діагноз псоріаз.
Дізнався про вас через Фейсбук.

Всі працівники дуже професійні та приємні по-людськи. Делікатні та готові допомогти від душі. Всім дякую за розробку та здійснення програми.
Бажаю всім міцного здоров’я, нервів та багато радості в житті.

Євген Опанасюк
Євген Опанасюк
14.11.2020 19:36

пройшов програму очищення організму на вулиці Некрасовській в центрі Альтернатива.

Дуже вдячний всім співробітникам центру
Рекомендую

Дишлюк Руслан
Дишлюк Руслан
25.10.2020 12:15

Перебування в МЦ нам сподобалося, привітний персонал, приємна атмосфера і ефективне лікування. Відчули з дітьми полегшення, покращилось самопочуття. Окреме спасибі лікарю Тетяні Володимирівні, дуже уважна до пацієнтів, медсестрі Лесі,за смачні страви Тоні.

Олександр Романюк
Олександр Романюк
13.10.2020 10:18

Почуваюся добре, покращало самопочуття. Особлива подяка Тетяні Володимирівні та Миколі Васильовичу, а також медсестрам. Дякуємо за початок оздоровлення!

Олександр
Олександр
13.10.2020 10:14

Відгук про роботу медичних працівників центру позитивний. Вважаю,що в центрі працюють дійсно професійні фахівці. Відношення до пацієнтів ввічливе,толерантне,з високим ступенем розуміння проблеми кожного і конкретно моєї. Після проходження курсу в першу чергу хочу відмітити чудові відчуття з боку ШКТ. Загальний стан позитивний,самопочуття покращилось на значному рівні. Додам ще,що просто відпочив,почистив себе.
  Окремо відзначу роботу людей по кухні і медсестер. На кухні смачно і корисно. Медсестри професіонали своєї справи. Порекомендую Вас своїй жінці.
Щиро дякую всім співробітникам на Героїв Дніпра 67!

Олена
Олена
12.10.2020 10:16

Привела в норму холестерин,ШКТ,вагу,хребет. Дякую всім медичним працівникам,обслуговуючому персоналу ,Тетяні Володимирівні,Ользі Володимирівні за цю розробку,що дозволяє людям порівняно швидко і ефективно оздоровитись!Бажаю розвиватись,розширюватися,щоб допомогти якомога більшій кількості людей!

Іван Сергійович
Іван Сергійович
02.10.2020 18:06

Чудова клініка. Добре кваліфіковані лікарі. Мені особисто дуже допомогла програма очищення організму шляхом клізм та чищення печінки.
Задоволений результатами. Велике спасибі!!!

Катерина Василівна
Катерина Василівна
02.10.2020 17:13

За цією програмою працюю втретє. Перший раз потрапила у важкому стані (вранці були кислотні блювання, їжа не перетравлювалася; постійна втома і тошнота). Другий раз при чищенні печінки виходило в половину менше шматочків після закінчення тюбажу. До речі, вперше вийшли, як вишня, тверді кульки, що не роздавлюються, 6 шт. І ось втретє (з проміжком у 2-3 роки) програма далася ще легше, і вийшло ще менше зеленого. Усім раджу для профілактики пройти хоч раз у житті та відчути, як організм перезапускається, відкривається нове дихання.

Юлія Нестерук
Юлія Нестерук
27.09.2020 21:36

Програма в мене скорочена через вагітність. Явне поліпшення шкірних покровів (майже зникли висипання, свербіж, лущення на 90%). Вдячна всьому колективу клініки

Орловська Олена Германівна
Орловська Олена Германівна
27.09.2020 21:33

Пройшла стаціонар у філіалі на Некрасовській.
Поліпшився колір обличчя, вийшло зайве з кишечника. Задоволена результатами.

Велике спасибі лікарям Ользі Миколаївні, Тетяні Володимирівні за слушні поради та рекомендації.
Дуже сподобалася медсестра Наташа. Завжди дуже детально відповідала на всі запитання.
Ліля – це просто дивовижна людина, стільки уваги та турботи не отримуєш і в 5-ти зіркових готелях. 
У вас чудовий колектив, дякую!

Обов’язково буду приходити на процедури за необхідності

Галина Григорівна
Галина Григорівна
24.09.2020 15:31

Дякую всьому колективу співробітників за професіоналізм, уважне, позитивне обслуговування під час нашого прибуття в центр, а особливо: Миколі Васильовичу, Тетяні Володимирівній, медсестричкам Олександрі та Катерині, масажисту Олексію. Особлива подяка кухареві Антоніні за смачні та естетично приготовлені страви. Наталі за прибирання та чистоту в номері…

Ірина Валерівна
Ірина Валерівна
24.09.2020 15:25

Звернулась в центра у хворому стані. Проходила всі процедури + КМЕ + БАГТ + крапельниця з озоном, ректальні інсуфляції, ортоградне промивання. Через 2 БАГТ стала відчувати позитивні зміни.
Другий заїзд проходила КМЕ, базовий і БАГТ, і два вісцеральні масажі. Самопочуття покращилося.
Лікування комплексне, ефективне.
Лікарі, медсестри, адміністратори, кухарі – всі інтелігентні та все чудово!

Зелінська Галина Єфімівна
Зелінська Галина Єфімівна
24.09.2020 15:24

Лікування проходило в 2 етапи, всі процедури в комплексі покращили мій стан здоров’я.
Колектив працює злагоджено, дуже уважні, дбайливі. Я залишилася задоволена.
Виражаю свою подяку всім мед. співробітникам вашого чудового центру.
Бажаю Вам довгих років та здоров’я!

Цирюк Валентина Григорівна
Цирюк Валентина Григорівна
24.09.2020 15:19

 Зменшилися біль у колінах і плечових суглобах. Пройшла важкість у кишечнику. З’явилася легкість, покращав настрій. Важливе значення у цьому зіграли співробітники клініки, зокрема: Микола Васильович, медсестра Леся, кухар Тоня та ін. Усі співробітники дуже доброзичливі.

Юлия Эдуардовна
Юлия Эдуардовна
24.09.2020 15:17
Пройшла 2 етапи лікувальної програми. На другому етапі прибувала з 12 річним сином, який проходив 1 етап програми.
Дата початку і закінчення 2 етапи: 09.09.20г - 13.09.20г.

Дуже рада что« невіпадково »попала на програму. Унікнула діагнозу «Гостра апендицит».
Відчуваю легкість и Енергію. Для остаточноі чистки від паразітів травня рекомендаціі ще на місяць.
Вдячна всім Працівникам без вінятку - Професійні и чуйні люди. Успіхів вам у корісній делу! 
Колицинська Людмила
Колицинська Людмила
24.09.2020 15:05

За період перебування на даній програмі для мене, насамперед, було важливо зрозуміти і переглянути свій кругозір, а саме: правильний спосіб життя (харчування), очищення організму, використання альтернативного подходу.
За цей період я відчула, як мій організм реагує на харчування, процедури та інше. Почуваю себе ліпше, ЖКТ працює нормально, зменшилась вага (2 кг).
Виношу слова подяки всьому колективу цієї зміни

Ковязина Олена Ігорівна 27.09.1968
Ковязина Олена Ігорівна 27.09.1968
24.09.2020 15:03

Абсолютно весь персонал доброзичливий. Негативні моменти одразу налагоджувалися. До основної базової програми було додано озонотерапію, пневмопресинг та КМЕ. Дуже скептично була налаштована до КМЕ та, виявилося, дарма. Коли після чищення бачиш “квартирантів”, то скептицизм минає. Відкриття для мене це була озонотерапія – чудові відчуття. Миколі Васильовичу величезне спасибі. З харчування – будучи м’ясоїдом та два тижні вегетаріанської їжі – супер, смачно, цікаво, красиво, з любов’ю – Антоніні… З’явилася легкість, більше енергії, косметичний ефект, втрата ваги. Пройшла 2 етапи лікувальної програми.

Коваль Олександр
Коваль Олександр
24.09.2020 14:48

Про лікувальну програму взнав від знайомих. Про таке лікування мріяв кожного разу після загострення хронічних захворювань, але в звичайних лікарнях такого жодного разу не пропонували.
Зміни відчув зразу ж після першого єтапу лікування: покращився загальний стан здоров’я, працездатність, відчув прилив сил.
Хочу подякувати всім працівникам закладу за уважність, кваліфікацію та бажання розібратися у проблемах. Особливо хочу подякувати медсестрі Наталіі Гашенко.

Коваль Олександр
Коваль Олександр
23.09.2020 17:41

Про лікувальну програмувзнав від знайомих. Про таке лікування мріяв кожного разу після загострення хронічних захворювань, але в звичайних лікарнях такого жодного разу не пропонували. Зміни відчув зразу ж після першого етапу лікування -покращився загальній стан, працездатність, відчув прилив сил.
Хочу подякувати всім працівникам закладу за уважність, кваліфікацію та бажання розібратися у проблемах, особливо хочу подякувати медсестрі Наталії

Олена Ковтун
Олена Ковтун
13.08.2020 12:38

Дякую МЦ «Альтернатива» (Київ, вул. Некрасовська, 3) за таку приголомшливу можливість допомогти своєму організму стати здоровішим!   Процедури очищення пройшли досить легко і без неприємних відчуттів, результат просто прекрасний. З’явилася легкість у тілі, пішли 2 кг (хоча зайвої ваги не було), зникли набряки на обличчі, підтягнулася шкіра живота (у тому числі завдяки обколюванню озоном), на всьому тілі шкіра стала здоровішою і приємнішою на дотик. І найважливіше – покращився мій настрій. З’явилося більше енергії та позитивних думок, пішло роздратування.   Спасибі медсестрам Наташі Гашенко та Галині Суща, з ними було дуже легко та комфортно! Особлива подяка доктору Ользі Миколаївні Олійник, уважній,… Читати далі »

Тетяна Олексієнко
Тетяна Олексієнко
02.08.2020 18:38

За час лікування відзначила лише позитивні результати. З мене вийшло багато слизу. Я стала почуватися краще, додалося сил, навіть поправилася на 1 кг, що говорить про те, що процес травлення став кращим. Окрема подяка кухареві, дуже смачна їжа.

Все чудово, всім рекомендую таке очищення!

Крушневич Нінель
Крушневич Нінель
02.08.2020 15:58

Помітила після проходження програми покращення стану організму. Виражаю слова подяки всім співробітникам, але особливо лікареві Тетяні Володимирівні, медсестрам, кухареві, адміністратору.

Будикова Лариса
Будикова Лариса
02.08.2020 15:57

Я лікуюсь у Мірошниченко Миколи Васильовича вже протягом трьох років. Після чергового курсу лікування озоно-кисневою сумішшю (обколювання тазостегнових суглобів) завжди відчуваю велику життєву енергію, приплив сил і можливість легше рухатися, нахилятися. Обов’язково регулярно відвідуватиму цей центр.

ЗАЛИШИТИ ПИТАННЯ

Підписатися
Сповістити про
guest
99 комментариев
Новіші
Старіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Світлана Паламарчук
Світлана Паламарчук
06.01.2022 08:11

Для профілактичних цілей проходила очищення організму в Альтернативі. Дуже хороше лікування, добрі лікарі та приємна обстановка

Тетяна Ларіна
Тетяна Ларіна
04.01.2022 16:19

В мене виникла дуже хвилююча проблема. Не можу сходити до туалету. І які б широко розлекламовані засоби не пробувала, нічого не допомагає. Результат був короткочасний. І тут мені потрапила стаття в інтернеті про клініку Альтернатива. В клініці зайнялися моєю проблемою. Так, справді, мені допомогло. Я задоволена клінікою, а тим більше, що я вирішила свою проблему.

Світлана Олійник
Світлана Олійник
04.01.2022 16:07

Пройшла програму очищення. Абсолютно не очікувала такого ефекту. Не розумію, чого я так довго тягла. Відчула легкість, втратила у вазі і це лише початок. Я раджу всім пройти програму. І найголовніше, це не медикаментозний спосіб лікування.

Валентина Миколаївна
Валентина Миколаївна
10.12.2021 18:14

Я проходжу процедури озонотерапії не вперше і завжди після цього почуваюся дуже добре. Підвищується бадьорість, зростає працездатність, піднімається настрій. І взагалі хочеться жити.
Дякую всьому колективу за прекрасне, професійне ставлення та роботу.

Лилия
Лилия
21.09.2021 11:51

сама знайшла на сайті, так як борюсь уже 2 роки зі своєю проблемою”.

“Відчула полегшення в животі, зараз більше енергії. Після очисних клізм виходили разложившійся паразити, слиз, плівка, зелена маса.
Відійшов застій жовчі завдяки вісцеральному масажу та іншим процедурам із оливковим маслом.

Якість роботи персоналу на найвищому рівні!!!
Величезне дякую, за вашу увагу, та допомогу на кожному етапі очистки.
Окремо дякую медсестрам Наталії та Галині за уважність та підтримку.
Дякую масажисту Юрію Михайловичу за професіоналізм.
Усе було на найвищому рівні.
 

Малеєва Ірина
Малеєва Ірина
12.09.2021 18:25

На програмі, під час очисних процедур тюбаж виходили зелені грудочки, в результаті КМЕ показало зняття запального процесу в жовчному міхурі, це була давня проблема. Звичайно, подяка лікарям і медсестрам за увагу і підтримку, позитивність, що важливо в 5-ти денному лікуванні .Так тримати!

Борщан Дмитро
Борщан Дмитро
12.09.2021 18:23

Під час програми пройшла тяжкість у животі, біль у лівій стороні, пройшов головний біль. Посвіжіла шкіра, трохи випросталася постава.

Світлана Олежко
Світлана Олежко
12.09.2021 18:22

Завдання було очистити кишечник, печінку, жовчний. Намагалася щось робити в домашніх умовах, все погано виходило.
У МЦ «Альтернатива» під уважним наглядом медперсоналу все вийшло. Дякую всім величезне!

Анна Володимирівна
Анна Володимирівна
23.01.2021 15:00

Турбувало здуття живота та відчуття тяжкості. Були червоні очі (кон’юктивіт та повіки) на фоні синдрому сухих очей та дисфункції мейбомієвих залоз. Значно покращився стан очей вже на 3-й день як візуально, так і за відчуттями. Зменшилися темні круги під очима.
Спостерігаю швидку регенерацію шкіри при нейродерміті. Зменшився свербіж.
Всі співробітники дуже уважні та ввічливі. Кожен відповідально підходить до своїх обов’язків. Дуже чуйні та приємні дівчинки. Складається враження, що ти не в лікарні, а в приватному готелі на детоксі. Дякую всім: Лілі, Наталі, Оксаночці і, звичайно, лікарям: Наталі Іванівній та Ользі Миколаївній – дізналася для себе багато нового та корисного.

Ніна Г.
Ніна Г.
22.01.2021 19:15

Результати позитивні, загалом досягла бажаного. Очистила печінку, жовчний, кишечник. Персонал дуже кваліфікований. Особлива подяка Наталі Іванівні Левченко (багато нової та корисної для себе інформації почерпнула).

Ольга Александровна М.
Ольга Александровна М.
09.01.2021 10:11

Пройшла стаціонарне лікування за 5 днів на Некрасовській,3.
Дуже задоволена.
Очистилася частково шкіра, легкість в організмі, покращення настрою, підвищення рівня енергії.
Робота персоналу на найвищому рівні!
Всі уважно ставляться, починаючи з одного дзвінка до центру, потім зустріч і т.д.
Але конкретно хочеться відзначити роботу Наталії (Гашенко-медсеста) та Лілії (Крикунова – санітарка).
Ольга Миколаївна та Наталія Іванівна (лікарі) фахівці високого рівня!
Адміністратори теж молодці!
Спасибі!
Всім рекомендую почиститись та поправити здоров’я!

Тетяна Сульжук
Тетяна Сульжук
08.01.2021 18:23

Хотіла очистити кишківник та печінку. Результатом задоволена!
Якість роботи співробітників відмінна.
Подяка Наталі Іванівні, дізналася багато нового та корисного для покращення функціонування організму в цілому. Спасибі Галині та Наталі, які проводили процедури.

Останнє редагування 1 рік тому від Тетяна Сульжук
Ольга Первак
Ольга Первак
07.01.2021 10:33

Звернулась до вас у клініку вагітною з проблемою аскаридоз.

На шкірі були роздратування різного характеру.
Просто здивована швидкому результату та якості обслуговування в Альтернативі.
Велика подяка медсесті Наталі за процедури.
Мені проводили внутрішньовенну озонотерапію, пила озоновану олію, сиділа на дієті, рекомендованій лікарем.
Допомогли справитись з захворіюванням, дуже дякую)

Людмила Гулюк
Людмила Гулюк
17.12.2020 11:09

Проблеми з кишечником та печінкою турбували вже серйозно.
За час перебування та прийому процедур, відчула значне поліпшення у самопочутті, чищення печінки теж виявилося ефективним.
Велике спасибі лікарям, медсестрам та всьому персоналу центру, за професіоналізм, чуйне, доброзичливе ставлення.
Успіхів Вам і процвітання!

Маргарита Серденкова
Маргарита Серденкова
05.12.2020 17:50

Велике дякую, Тимченко Ользі Володимирівній, чудова, чуйна людина, яка відкрила мені очі за допомогої своєї методики. Ще жоден лікар мені не зміг сказати елементарні речі, від чого я хворію. я навіть не уявляла, що можна так швидко одужати від хронічних захворювань і перестати приймати ліки. Ольга Володимирівна допомогла по новому дізнатися своє тіло не тільки ззовні, а й усередині, звертати увагу на свої органи, як багато означає те, що ми їмо, як ми їмо, як лікуємось, чим лікуємось, як таблетки туди закидаємо не розуміючи, чи потрібно це взагалі організму. Адже організм здатний перероджуватись. Головне не засмічувати його хімією, шкідливою їжею,… Читати далі »

Валентина Миколаївна
Валентина Миколаївна
04.12.2020 17:22

З 21/11/20 я проходила курс озонотерапії. Дуже задоволена процедурами. З’явилось бажання щось робити завдяки енергії. Навіть на емоційному стані це відбилось. Гарний настрій. Хр. Бронхіт, який турбував мене в міжсезоння, не проявився завдяки озонотерапії. Навіть цукор понизився з 8,4 до 6,7. Буду проводити (планую) цю процедуру 2 рази на рік.

Персонал дуже уважний , приємний в спілкуванні, професійний. Особлива подяка мед сестрам Наталії, Галині, Ольге за увагу і професіоналізм. Дуже вдячна за все всьому персоналу і адміністраторам. Залишилась задоволена пройденим курсом.

Ніна Павлівна
Ніна Павлівна
04.12.2020 12:32

Дізналась із Інтернету про вашу клініку, вирішила поїхати попробувати і не помилились. За цією програмою виконувала все, і ось результат – мінус 3,600. Почуваю себе набагато краще: з’явилась легкість, навіть дихати набагато легше. Дуже багато нової цікавої інформації. По другому стала відноситись до свого тіла і способу життя.

Спасибі Наталії Іванівні і Ользі Миколаївні. Дуже задоволена лікарями і всім мед персоналом. Всі дуже чуткі і привітні. Сподобалась процедура фіто бочка – супер. Велике спасибі Наташі – чудово справляється зі своєю роботою, також Лілі за гарне обслуговування.

Марія Устимець
Марія Устимець
04.12.2020 10:51

Після проходження програми в медичному центрі Альтернатива зміни великі: я оздоровилася, деяких паразитів позбулася, інші зменшилися. З жовчним міхуром покращення, але треба ще попрацювати.
Велике спасибі персоналу: Миколі Васильовичу, Тетяні Володимирівні, Олексію за високий професіоналізм, доброту та чуйність. І звичайно дякую Антоніні за смачну їжу та рецепти.

Володимир Середюк
Володимир Середюк
03.12.2020 15:23

Я вперше за свідоме життя потрапив до клініки на оздоровлення. І я погодився потрапити до вас, бо: а) були дуже хороші відгуки; б)тут використовують без медикаментозне оздоровлення; в) працюєте з причинами хвороб, а не лікуйте симптоми. Мені дуже сподобалася діагностика на КМЕ своєю точністю та простотою (дякую Ользі Володимирівні за діагностику та консультацію) та за безболісність процедури. Більш цінним було те, що завдяки КМЕ та всім аналізам, я в перші в житті, знаю в якому стані знаходяться всі органи та системи мого організму. Саме це дало мені розуміння, що з ним треба працювати по оздоровленню. І важливо, що я отримав рекомендації… Читати далі »

Софія Ігорівна
Софія Ігорівна
03.12.2020 14:10

Дізналася про Вас від родичів.

З’явилося почуття легкості у шлунку та кишечнику. Позбулася великої кількості паразитів і застою жовчі, що дуже тішить. Пішли зайві кілограми та зменшилися обсяги фігури. Дізналася дуже багато нової та цікавої інформації від лікарів клініки. Зрозуміла собі, у якому напрямку рухатися.

персонал дуже приємний, уважний і чуйний. Дякую за все: медсестрам Наталії, Лілії, лікарю Наталії Іванівній за корисну інформацію та чудові масажі, за уважність лікаря Ольги Миколаївної!

Катерина Чиневська
Катерина Чиневська
03.12.2020 10:02

Я хотіла подякувати всім співробітникам за підтримку та допомогу в моєму лікуванні після коронавірусної інфекції.

Я дуже тяжко перехворіла, 18 днів лежала з ковідом, не спала. Провела свій день народження з лікарем невропатологом, це був мій єдиний гість+мама.

Я робила тракцію, прес, КМЕ. І озон також творить дива! Ну і оптимізм, звісно).

Дякую всім, за підтримку, за лікування, за їжу, яку передавала Тоня.
Дякую Вам за кохання.
Я вже здорова і чотири дні поспіль бігаю.

Дякую, Миколі Васильовичу за колонку із чудовою музикою. Це надавало бойовий дух на перемогу над хворобою
З повагою, Катерина

Сергій Іванович
Сергій Іванович
24.11.2020 12:34

Спасибі за те, що ви є.
В Альтернативі мені вилікували ногу – ускладнення після цукрового діабету.

Нога була чорна тобто починалася діабетична стопа.
 Я пройшов усі програми, які мені запропонували в клініці: озонові газації ноги, обколювання ноги озоном, а потім лімфодренажний масаж, очищення печінки.

Ну багато всього, тобто.. я пройшов курс повного відновлення організму, скинув 15 кг ваги за 4 місяці і звичайно ж мої ноги “пішли”.

Спасибі велике

Світлана Устимчук
Світлана Устимчук
24.11.2020 10:45

Дуже багато я зробила, щоб позбутися прищів на обличчі. Дуже багато мазала мазями, тоналками, видавлювала прищі, ходила до косметолога, робила і будь-які пілінги, дуже багато грошей витратила. Я пройшла в Альтернативі досить просту програму, мені почистили кишечник, печінку, робили обколювання озоном моїх гнійних вугрів, а потім я мазала озонованим маслом обличчя, змінила харчування. Ну і поступово, зараз моя шкіра в нормі, вона здорова і красива. Я більше не використовую косметику взагалі, всі тональні креми Навіть ті креми, які у мене були – я все викинула! Я відчула,що у мене шкіра взагалі змінилася, стала чистою. спасибі Альтернативі, що вилікували мою шкіру!… Читати далі »

Останнє редагування 1 рік тому від Екатерина Тимченко
Сергій О.
Сергій О.
16.11.2020 19:34

Велике спасибі! пройшов програму очищення організму в Альтернативі на вулиці Некрасовській.

Там у них зараз з’явився новий стаціонар прекрасні номери прекрасний колектив медсестри в шикарні та Галя та Наталія дуже привітні адміністратори.

Весь медичний центр надає професійну допомогу.
Я вам дуже вдячний. З повагою Сергій

Тимофій Яблуневич
Тимофій Яблуневич
15.11.2020 19:39


Пройшов 1-й етап стаціонару на Некрасовській з 02 по 06/11/2020.

Діагноз псоріаз.
Дізнався про вас через Фейсбук.

Всі працівники дуже професійні та приємні по-людськи. Делікатні та готові допомогти від душі. Всім дякую за розробку та здійснення програми.
Бажаю всім міцного здоров’я, нервів та багато радості в житті.

Євген Опанасюк
Євген Опанасюк
14.11.2020 19:36

пройшов програму очищення організму на вулиці Некрасовській в центрі Альтернатива.

Дуже вдячний всім співробітникам центру
Рекомендую

Дишлюк Руслан
Дишлюк Руслан
25.10.2020 12:15

Перебування в МЦ нам сподобалося, привітний персонал, приємна атмосфера і ефективне лікування. Відчули з дітьми полегшення, покращилось самопочуття. Окреме спасибі лікарю Тетяні Володимирівні, дуже уважна до пацієнтів, медсестрі Лесі,за смачні страви Тоні.

Олександр Романюк
Олександр Романюк
13.10.2020 10:18

Почуваюся добре, покращало самопочуття. Особлива подяка Тетяні Володимирівні та Миколі Васильовичу, а також медсестрам. Дякуємо за початок оздоровлення!

Олександр
Олександр
13.10.2020 10:14

Відгук про роботу медичних працівників центру позитивний. Вважаю,що в центрі працюють дійсно професійні фахівці. Відношення до пацієнтів ввічливе,толерантне,з високим ступенем розуміння проблеми кожного і конкретно моєї. Після проходження курсу в першу чергу хочу відмітити чудові відчуття з боку ШКТ. Загальний стан позитивний,самопочуття покращилось на значному рівні. Додам ще,що просто відпочив,почистив себе.
  Окремо відзначу роботу людей по кухні і медсестер. На кухні смачно і корисно. Медсестри професіонали своєї справи. Порекомендую Вас своїй жінці.
Щиро дякую всім співробітникам на Героїв Дніпра 67!

Олена
Олена
12.10.2020 10:16

Привела в норму холестерин,ШКТ,вагу,хребет. Дякую всім медичним працівникам,обслуговуючому персоналу ,Тетяні Володимирівні,Ользі Володимирівні за цю розробку,що дозволяє людям порівняно швидко і ефективно оздоровитись!Бажаю розвиватись,розширюватися,щоб допомогти якомога більшій кількості людей!

Іван Сергійович
Іван Сергійович
02.10.2020 18:06

Чудова клініка. Добре кваліфіковані лікарі. Мені особисто дуже допомогла програма очищення організму шляхом клізм та чищення печінки.
Задоволений результатами. Велике спасибі!!!

Катерина Василівна
Катерина Василівна
02.10.2020 17:13

За цією програмою працюю втретє. Перший раз потрапила у важкому стані (вранці були кислотні блювання, їжа не перетравлювалася; постійна втома і тошнота). Другий раз при чищенні печінки виходило в половину менше шматочків після закінчення тюбажу. До речі, вперше вийшли, як вишня, тверді кульки, що не роздавлюються, 6 шт. І ось втретє (з проміжком у 2-3 роки) програма далася ще легше, і вийшло ще менше зеленого. Усім раджу для профілактики пройти хоч раз у житті та відчути, як організм перезапускається, відкривається нове дихання.

Юлія Нестерук
Юлія Нестерук
27.09.2020 21:36

Програма в мене скорочена через вагітність. Явне поліпшення шкірних покровів (майже зникли висипання, свербіж, лущення на 90%). Вдячна всьому колективу клініки

Орловська Олена Германівна
Орловська Олена Германівна
27.09.2020 21:33

Пройшла стаціонар у філіалі на Некрасовській.
Поліпшився колір обличчя, вийшло зайве з кишечника. Задоволена результатами.

Велике спасибі лікарям Ользі Миколаївні, Тетяні Володимирівні за слушні поради та рекомендації.
Дуже сподобалася медсестра Наташа. Завжди дуже детально відповідала на всі запитання.
Ліля – це просто дивовижна людина, стільки уваги та турботи не отримуєш і в 5-ти зіркових готелях. 
У вас чудовий колектив, дякую!

Обов’язково буду приходити на процедури за необхідності

Галина Григорівна
Галина Григорівна
24.09.2020 15:31

Дякую всьому колективу співробітників за професіоналізм, уважне, позитивне обслуговування під час нашого прибуття в центр, а особливо: Миколі Васильовичу, Тетяні Володимирівній, медсестричкам Олександрі та Катерині, масажисту Олексію. Особлива подяка кухареві Антоніні за смачні та естетично приготовлені страви. Наталі за прибирання та чистоту в номері…

Ірина Валерівна
Ірина Валерівна
24.09.2020 15:25

Звернулась в центра у хворому стані. Проходила всі процедури + КМЕ + БАГТ + крапельниця з озоном, ректальні інсуфляції, ортоградне промивання. Через 2 БАГТ стала відчувати позитивні зміни.
Другий заїзд проходила КМЕ, базовий і БАГТ, і два вісцеральні масажі. Самопочуття покращилося.
Лікування комплексне, ефективне.
Лікарі, медсестри, адміністратори, кухарі – всі інтелігентні та все чудово!

Зелінська Галина Єфімівна
Зелінська Галина Єфімівна
24.09.2020 15:24

Лікування проходило в 2 етапи, всі процедури в комплексі покращили мій стан здоров’я.
Колектив працює злагоджено, дуже уважні, дбайливі. Я залишилася задоволена.
Виражаю свою подяку всім мед. співробітникам вашого чудового центру.
Бажаю Вам довгих років та здоров’я!

Цирюк Валентина Григорівна
Цирюк Валентина Григорівна
24.09.2020 15:19

 Зменшилися біль у колінах і плечових суглобах. Пройшла важкість у кишечнику. З’явилася легкість, покращав настрій. Важливе значення у цьому зіграли співробітники клініки, зокрема: Микола Васильович, медсестра Леся, кухар Тоня та ін. Усі співробітники дуже доброзичливі.

Юлия Эдуардовна
Юлия Эдуардовна
24.09.2020 15:17
Пройшла 2 етапи лікувальної програми. На другому етапі прибувала з 12 річним сином, який проходив 1 етап програми.
Дата початку і закінчення 2 етапи: 09.09.20г - 13.09.20г.

Дуже рада что« невіпадково »попала на програму. Унікнула діагнозу «Гостра апендицит».
Відчуваю легкість и Енергію. Для остаточноі чистки від паразітів травня рекомендаціі ще на місяць.
Вдячна всім Працівникам без вінятку - Професійні и чуйні люди. Успіхів вам у корісній делу! 
Колицинська Людмила
Колицинська Людмила
24.09.2020 15:05

За період перебування на даній програмі для мене, насамперед, було важливо зрозуміти і переглянути свій кругозір, а саме: правильний спосіб життя (харчування), очищення організму, використання альтернативного подходу.
За цей період я відчула, як мій організм реагує на харчування, процедури та інше. Почуваю себе ліпше, ЖКТ працює нормально, зменшилась вага (2 кг).
Виношу слова подяки всьому колективу цієї зміни

Ковязина Олена Ігорівна 27.09.1968
Ковязина Олена Ігорівна 27.09.1968
24.09.2020 15:03

Абсолютно весь персонал доброзичливий. Негативні моменти одразу налагоджувалися. До основної базової програми було додано озонотерапію, пневмопресинг та КМЕ. Дуже скептично була налаштована до КМЕ та, виявилося, дарма. Коли після чищення бачиш “квартирантів”, то скептицизм минає. Відкриття для мене це була озонотерапія – чудові відчуття. Миколі Васильовичу величезне спасибі. З харчування – будучи м’ясоїдом та два тижні вегетаріанської їжі – супер, смачно, цікаво, красиво, з любов’ю – Антоніні… З’явилася легкість, більше енергії, косметичний ефект, втрата ваги. Пройшла 2 етапи лікувальної програми.

Коваль Олександр
Коваль Олександр
24.09.2020 14:48

Про лікувальну програму взнав від знайомих. Про таке лікування мріяв кожного разу після загострення хронічних захворювань, але в звичайних лікарнях такого жодного разу не пропонували.
Зміни відчув зразу ж після першого єтапу лікування: покращився загальний стан здоров’я, працездатність, відчув прилив сил.
Хочу подякувати всім працівникам закладу за уважність, кваліфікацію та бажання розібратися у проблемах. Особливо хочу подякувати медсестрі Наталіі Гашенко.

Коваль Олександр
Коваль Олександр
23.09.2020 17:41

Про лікувальну програмувзнав від знайомих. Про таке лікування мріяв кожного разу після загострення хронічних захворювань, але в звичайних лікарнях такого жодного разу не пропонували. Зміни відчув зразу ж після першого етапу лікування -покращився загальній стан, працездатність, відчув прилив сил.
Хочу подякувати всім працівникам закладу за уважність, кваліфікацію та бажання розібратися у проблемах, особливо хочу подякувати медсестрі Наталії

Олена Ковтун
Олена Ковтун
13.08.2020 12:38

Дякую МЦ «Альтернатива» (Київ, вул. Некрасовська, 3) за таку приголомшливу можливість допомогти своєму організму стати здоровішим!   Процедури очищення пройшли досить легко і без неприємних відчуттів, результат просто прекрасний. З’явилася легкість у тілі, пішли 2 кг (хоча зайвої ваги не було), зникли набряки на обличчі, підтягнулася шкіра живота (у тому числі завдяки обколюванню озоном), на всьому тілі шкіра стала здоровішою і приємнішою на дотик. І найважливіше – покращився мій настрій. З’явилося більше енергії та позитивних думок, пішло роздратування.   Спасибі медсестрам Наташі Гашенко та Галині Суща, з ними було дуже легко та комфортно! Особлива подяка доктору Ользі Миколаївні Олійник, уважній,… Читати далі »

Тетяна Олексієнко
Тетяна Олексієнко
02.08.2020 18:38

За час лікування відзначила лише позитивні результати. З мене вийшло багато слизу. Я стала почуватися краще, додалося сил, навіть поправилася на 1 кг, що говорить про те, що процес травлення став кращим. Окрема подяка кухареві, дуже смачна їжа.

Все чудово, всім рекомендую таке очищення!

Крушневич Нінель
Крушневич Нінель
02.08.2020 15:58

Помітила після проходження програми покращення стану організму. Виражаю слова подяки всім співробітникам, але особливо лікареві Тетяні Володимирівні, медсестрам, кухареві, адміністратору.

Будикова Лариса
Будикова Лариса
02.08.2020 15:57

Я лікуюсь у Мірошниченко Миколи Васильовича вже протягом трьох років. Після чергового курсу лікування озоно-кисневою сумішшю (обколювання тазостегнових суглобів) завжди відчуваю велику життєву енергію, приплив сил і можливість легше рухатися, нахилятися. Обов’язково регулярно відвідуватиму цей центр.

Меню