Дерматологія, лікар дерматолог, шкірні захворювання, псоріаз лікування

  1. Головна
  2. /
  3. Послуги Альтернатива
  4. /
  5. Дерматологія, лікар дерматолог, шкірні захворювання, псоріаз лікування
villeurbanne bn

Дерматологія, лікар дерматолог, шкірні захворювання, псоріаз лікування

Дерматити та нейродерміти, розація, множинні прищі або вугри різних видів, фурункульоз та бородавки, пігментні плями, “судинні зірочки”

Дерматологія це  Медичний центр “Альтернатива”

Ритм сучасного життя з кожним роком дедалі швидше. Ми поспішаємо переробити всі справи, вирішити свої та чужі проблеми, обмежуючи сон та перекушуючи на бігу. Як при такому ритмі життя залишатися бадьорим і красивим? Нові технології сучасної дерматології та косметології обов’язково вам допоможуть, зокрема у такій актуальній справі, як лікування проблемної шкіри.

Проблемна шкіра – це дерматити і нейродерміти, розація, множинні прищі або вугри різних видів, фурункульоз і бородавки, пігментні або червоні плями, що лущиться, “судинні зірочки”, шкірні розтяжки та ін.
Причин виникнення проблем зі шкірою безліч. До зовнішніх можна зарахувати вплив сонця. Сальні залози посилено працюють, якщо доводиться довго перебувати на сонці. Тривалі стресові ситуації теж не проходять даремно – на шкірі з’являються висипання. Проблеми можуть виникнути після вживання будь-яких продуктів, ліків, косметики.
Шкірні захворювання можуть пояснюватись і внутрішніми причинами. Стан шкіри свідчить про здоров’я чи нездоров’я внутрішніх органів.Якщо погано працює кишечник або печінка, то функцію очищення організму від шлаків та токсинів бере на себе шкіра, звідси і з’являються вугри та прищі.
Часто, особливо у юнацькому віці, поява прищів пояснюється збоями у роботі ендокринної системи. Порушення балансу гормонального фону обумовлює надлишок вироблення шкірного сала, закупорку пір, запалення.

У всіх цих проблемах допоможуть розібратися спеціалісти МЦ “Альтернатива”.

ЦЕНТР ДЕРМАТОЛОГІЇ

Лікування захворювань шкіри. Напрями спеціалістів

Консультація лікаря-дерматолога
Електрокоагуляція новоутворень, бородавок, папілом
Видалення бородавок
Видалення папілом, кондилом
Дарсонваль
Електрокоагуляція судинних новоутворень
Дерматоскопія
Взяття матеріалу шкіри для гістологічного дослідження
Гістологічне дослідження матеріалу шкіри
Лазерне лікування- EXCIMER 31
31 31

Як лікувати проблемну шкіру?

При лікуванні шкірних захворювань медичний центр Альтернатива застосовує глибокий підхід, який не обмежується лікуванням самої шкіри.

Найкращі результати принесе комплексне лікування. Перший крок – з’ясування конкретної причини. Якщо головною причиною є якесь захворювання, то треба починати з його усунення. Одночасно треба налагодити харчування та сон, виключити стреси, навчитися правильно доглядати шкіру.

– За допомогою сучасної діагностики визначається вплив на шкіру інтоксикацій, зв’язок шкіри зі станом кишечника, печінкою, жовчним міхуром, наявністю патогенних грибків, вірусів, паразитів, бактерій, що знаходяться в організмі.
– Проведення дерматоскопії
– Лабораторні дослідження
– У нашому центрі застосовується з успіхом авторська методика лікування, активно застосовуються лазерні технології, кабінка Псоролайт та Ексімер лазер, пресотерапія, озонотерапія.
– Методом озонотерапії при дерматологічних захворюваннях ми використовуємо внутрішньовенну озонотерапію, аплікації з озонованим маслом, газацію в пластиковому мішку, обколювання киснем.

Переваги діагностики та лікування у МЦ “Альтернатива”:

– Лікування будь-яких хвороб починається з з’ясування причини
– Діагностика проводиться за допомогою сучасної апаратури
– Доступна вартість обстежень та лікування
– Попередній запис дозволяє проходити лікування та аналізи без черг

ФОТОТЕРАПІЯ (КАБІНКА ПСОРОЛАЙТ)

псоролайтФототерпарапія шкіри. Апарат Псоролайт 100-6 (кабіна)  призначений для лікування псоріазу, дерматиту, вітіліго та інших шкірних захворювань шляхом впливу вузькосмугового світла з максимумом випромінювання 311 нм (UVB -311) на уражену область шкіри. Опромінення UVB-311 має імунорегуляторну та протиалергічну дію, нормалізує баланс запальних та протизапальних факторів на ураженій шкірі. Висипання поступово бліднуть, стають менш щільними, зникає лущення.

Лазерне лікування Excimer laser 308 нм

лазерне лікування шкіриЦе нова та дуже передова технологія для лікування різних шкірних захворювань, таких як: лускатий лишай (псоріаз), пес (вітіліго), осередкове облисіння (алопецію) та звичайний лишай.
– Лікують тільки місце висипки, навколо нього на здорову шкіру УФ не діють
– Можна використовувати більш інтенсивний режим лікування, тому що здорова шкіра не висвітлюється
– Швидший ефект, тому потрібно менше процедур

ВИДАЛЕННЯ БОРОДАВОК, ПАПІЛОМ, КОНДИЛОМ

видалення кондиломУ нашому центрі ви можете видалити новоутворення радіохвильовим ножем та електрокаогулятором плазмовим.

Переваги таких методів:

– Безпека;
– швидке видалення (займає 10-15 хвилин)
; – відсутність опіку;
– короткий період відновлення (ранка гоїться 2-4 тижні);
– Відсутність шрамів.

Ці методи підходять для усунення інших новоутворень, таких як кондиломи, родимки, бородавки і т.д.

Видалити папілому в Києві можна у нашому медичному центрі “Альтернатива”. Перед проведенням процедури лікар обов’язково робить дерматоскопію та візуальне обстеження. Також рекомендовано повне обстеження організму на вірус папіломи людини.

НАШІ ФАХІВЦІ

    • Categories: Послуги Альтернатива
Меню