haarentfernung

Флебологія

Флебологічний центр у Києві Медичний центр Альтернатива

Однією з найпоширеніших патологій сучасної людини є варикозне розширення вен і тромбофлебіт. Дуже важливо знайти причини цих захворювань, щоб правильно вибрати тактику лікування.

У медичному центрі “Альтернатива” проводиться аналіз всього організму на Комплексі Медичному Експертному, де можна простежити взаємозв’язок органів та систем зі станом судинної системи, зокрема венозної мережі. Вважається, що варикозне розширення вен передається у спадок і пов’язане з вродженою слабкістю сполучної тканини венозної стінки та неспроможністю клапанної системи. Але, при правильному ставленні до свого здоров’я та вчасно проведеної профілактики, спадкова схильність може не проявитися, а вже виникла – зменшитися.

вутиазіння-позовоночнікаОднією з причин варикозного розширення вен є згущення крові , коли еритроцити та інші формені елементи крові збиваються в монетні стовпчики і не можуть пройти через просвіт судини, чинячи тиск на венозну стінку. Якщо цей процес супроводжується порушенням водного балансу, тобто людина мало п’є води, то рано чи пізно венозна стінка деформується і виникає варикозні вузлики.

Стан попереково-крижового відділу хребта безпосередньо впливає на кровообіг у нижніх кінцівках. Якщо у пацієнта є протрузії, грижі міжхребцевих дисків, виражений остеохондроз у цій галузі, то суглобова щілина між хребцями зменшуватиметься і порушуватиме відтік венозної крові та лімфи від нижніх кінцівок, збільшуючи тиск на венозну стінку.

ЦЕНТР ФЛЕБОЛОГІЇ

Напрями спеціалістів

Консультація лікаря
Доплер судин нижніх кінцівок
Лабораторні аналізи (за призначенням)
Аналіз всього стану організму на Медичному Експертному Комплексі

Підбір продуктів харчування

Програма очищення організму у стаціонарі (кишечник, печінка, жовчний міхур, почки) 

Ще одна з важливих причин – стан печінки. Завдяки пульсації печінки кров із нижніх кінцівок піднімається вгору, потрапляючи у ворітну вену, а потім у печінку. Здорова печінка добре справляється із цією функцією. При порушеній роботі печінки цей процес утруднень і кров піднімається насилу. Це призводить до застійних явищ у венах та набряках. Печінка також виконує функцію  детоксикації  або очищення крові від токсинів, алергенів та кишкових ядів (індолу, скатолу), які засмічують кров’яне русло та згущують кров, приводячи нерідко до тромбоутворення. Особливо багато кишкових ядів надходить у кров’яне русло та печінку при хронічному запорі та зараженні кишковими паразитами. Важливий стан судин іхолестериновий обмін печінки Підвищений вміст холестерину в кров’яному руслі призводить з часом до звуження просвіту судин.

На стан вен нижніх кінцівок безпосередньо залежить від доставки тонкого кишечника по кров’яному руслу основних нутрієнтів, які ми отримуємо з їжі. У тому числі необхідні нам витамини, мікроелементи, гормони, колаген, гіалуронову кислоту, біологічно активні речовини та інші. Всі ці компоненти всмоктуються у ворсинках тонкого кишечника і йдуть формування тканевого каркаса венозної стінки. Ускладнює роботу тонкого кишечника наявність алергії, ферментативної недостатності, схильності до запору, дискінезії жовчовивідних шляхів, паразитарне носійство.

Склерозування венозних сіток озоно-кисневою сумішшю
Склерозування глибоких венозних вен
Програма очищення крові (озонотерапія)

ЕЛЕКТРОННИЙ ЗАПИС ДО ЛІКАРА
  Дата візиту*

   

  В результаті проходження курсу детоксикації організму у поєднанні з судинною програмою Ви покращите стан печінки та судин, омолодіть та оздоровите весь організм.

  Чим менше на стінках судин, артеріях та венах буде відкладень шкідливих речовин, тим більш еластичними, гнучкими та молодими будуть наші судини. Саме тому так важливо проводити профілактичне очищення судин, яке дозволить знизити ризик багатьох захворювань таких, як інфаркт, інсульт, мігрені, склероз, параліч та ін. Завдяки очищенню судин зникають варикозне розширення вен на ногах.

  ПРОГРАМА ОЧИЩЕННЯ ОРГАНІЗМУ

  програма очищення організмуНаш медичний центр пропонує унікальну програму очищення організму , яка може проводитися як у стаціонарних, так і амбулаторних умовах.
  Завдяки пульсації печінки кров із нижніх кінцівок піднімається вгору, потрапляючи у ворітну вену, а потім у печінку. Здорова печінка добре справляється із цією функцією. При порушеній роботі печінки цей процес утруднений і кров піднімається насилу. Це призводить до застійних явищ у венах та набряках. Печінка також виконує функцію детоксикації.  або очищення крові від токсинів, алергенів та кишкових отрут (індолу, скатолу), які засмічують кровоносне русло і згущують кров, приводячи нерідко до тромбоутворення. Особливо багато кишкових отрут надходить у кровоносне русло та печінку при хронічному запорі та зараженні кишковими паразитами. Важливий стан судин і  холестериновий обмін  печінки. Підвищений вміст холестерину в кровоносному руслі призводить з часом до звуження просвіту судин.

  На стан вен нижніх кінцівок безпосередньо залежить від доставки  тонкого кишечника  по кровоносному руслу основних нутрієнтів, які ми отримуємо з їжі. У тому числі необхідні нам вітаміни, мікроелементи, гормони, колаген, гіалуронову кислоту, біологічно активні речовини та інших. Всі ці компоненти всмоктуються у ворсинках тонкого кишечника і йдуть формування сполучнотканинного каркаса венозної стінки. Ускладнює роботу тонкого кишечника наявність алергії, ферментативної недостатності, схильності до запори, дискінезії жовчовивідних шляхів, паразитарне носійство.

  СКЛЕРОЗУВАННЯ ВАРИКОЗНИХ ВЕН ОЗОНО-КИСНЕВОЮ СУМІШШЮ

  склеротерапіяСклерозування варикозно-розширених вен озоно-кисневою сумішшю   – це сучасна безопераційна процедура, яка використовується для лікування варикозу будь-яких вен: великих, дрібних, а також судинних зірочок. Для цього  лікар-флеболог у Києві  в просвіт судини вводять озонований фізіологічний розчин, який викликає склеювання судин. В результаті до судини не надходить кров і вона зникає.

  НАШІ ФАХІВЦІ

   • Categories: Послуги Альтернатива
  Меню