photo

Кардіологія

Кардіологічний центр у Києві Медичний центр “Альтернатива”

На гіпертонічну хворобу страждає 30% дорослого населення України. З віком рівень захворюваності збільшується, і у віковій групі після 60 років він досягає 65 – 70%.

Пацієнти з гіпертонічною хворобою живуть у постійній напрузі, а деякі – у страху та постійної залежності від рятівної таблетки. Якщо препарат не прийнятий вчасно, то гіпертонічна хвороба може ускладнитися гіпертонічним кризом з різким підвищенням артеріального тиску, серцебиттям, запамороченням, болями в серці, головними болями, відчуттям страху смерті. Якщо криз куповано пізно, то можуть бути грізні ускладнення гіпертонічної хвороби – інфаркт та інсульт. Це призводить до інвалідності, а іноді закінчується летальним кінцем.

Тривалий прийом препаратів, з одного боку, стабілізує артеріальний тиск, з другого – всі препарати мають багато побічних ефектів, що погіршують роботу всіх органів.

Насамперед страждає кишечник, печінка, жовчний міхур, нирки, тобто органи виведення. А також токсичне навантаження відчуває кістковий мозок, нервова система, лімфа і ті самі серце та судини. Виникає порочне коло.

Є стандартний протокол лікування гіпертонічної хвороби, в якому, на жаль, не приділяється увага стану органів шлунково-кишкового тракту. Адже багато хворих гіпертонією довго страждають запорами . При запорі токсини, продукти бродіння та гниття через стінку кишечника всмоктуються в кров і діють на ендотелій судин, спричинюють їх спазм та підвищення артеріального тиску.

Така сама ситуація буде у пацієнтів, у яких довгий час існує глистова інвазія в кишечнику. Продукти життєдіяльності глистів отруюють весь організм, негативно впливають на стан серця та судин.

Це дві реальні причини гіпертонії. І прибрати ці причини можна без застосування медикаментів у медичному центрі «Альтернатива».

У медичному центрі «Альтернатива» успішно застосовується авторська методика лікування серцево-судинних захворювань. Заснована вона на відновленні роботи серця та судин шляхом виведення токсинів та покращення обміну речовин у всьому організмі. Підхід до лікування гіпертонії в нашому центрі докорінно відрізняється від традиційного. Ми поступово уникаємо симптоматичного лікування, виявляємо причини виникнення гіпертонії та усуваємо їх.

ЦЕНТР КАРДІОЛОГІЧНОГО ОБСТЕЖЕННЯ

Напрями спеціалістів

– прийом лікаря-кардіолога вищої категорії
аналіз стану всього організму на комплексі медичному експертному
кардіограма
ультразвукове дослідження – доплер судин шиї та інші види УЗД
лабораторні аналізи
– тест на харчову непереносимість. Підбір рекомендованих продуктів харчування, бракуючих вітамінів і мікроелементів
Протипаразитарна програма
– Програма корекції ваги
Гідромасаж
– Корекція на Медичному Експертному Комплексі

ЕЛЕКТРОННИЙ ЗАПИС ДО ЛІКАРА
  Дата візиту*

   

  Переваги лікування та діагностики у МЦ “Альтернатива”:

  – Попередній запис дає можливість швидко та якісно отримати консультацію потрібного спеціаліста;
  – всі процедури спрямовані на загальне одужання організму;
  – індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  – Унікальна програма очищення організму допоможе позбавитися шлаків, токсинів та іншої “гидоти” в організмі.

  озонотерапіяПрограма очищення організму: кишківника, печінки, жовчного міхура, нирок (стаціонарно, амбулаторно). Ще одна причина гіпертонії – це  порушення роботи печінки та жовчного міхура .

  Печінка – це унікальна лабораторія переробки їжі, вона виконує обмін білків, жирів, вуглеводів, мінералів і вітамінів. Якщо у пацієнта з гіпертонічною хворобою болять суглоби або хребет, це явна ознака порушення білкового обміну печінки, кінцевим продуктом якого є сечова кислота. Вона відкладається в колінних та тазостегнових суглобах, міжхребцевих дисках, обмежуючи рухи та викликаючи дискомфорт. Печінка регулює  обмін холестерину , при його порушенні надмірна кількість холестерину осідає на стінках посудину і звужує його просвіт.

  Печінка виробляє білки, що відповідають за систему згортання крові. І від її чіткої роботи залежить густота крові та її плинність по судинах.

  У медичному центрі «Альтернатива» для відновлення роботи капілярного русла застосовуються такі фізіотерапевтичні процедури, як озонотерапія, пресотерапія та фотонна терапія.

  • ozonoterapiya pri ORVI.png.pagespeed.ce .M65s4aQgvnОзонотерапію   у комплексному лікуванні гіпертонічної хвороби ми успішно застосовуємо протягом 14-ти років. При введенні озонованого фізичного розчину та проведенні великої аутогемоозонотерапії, озоніди, що надійшли в крышу, знижують запалення судинної стінки, покращують рух крові по периферичних судинах, розширюють судинну мережу. Озоно-киснева суміш розріджує кров, покращуючи її плинність по судинах, попереджає тромбоутворення, що важливо для хворих на гіпертонічну хворобу. Озоніди мають протигрибкову, протиірусну, антибактеріальну, протипаразитарну дію.

  Застосування озонотерапії при гіпертонічній хворобі покращує стан серця та судин, нормалізується серцевий ритм. За рахунок насичення крові киснем покращується стан коронарних судин та харчування серцевої м’язи.

  • IMG 4081r 1024x768Пресотерапія  при гіпертонічній хворобі має заспокійливу, антитромботичну дію, знижує набряклість тканин, виводить «пісок» з нірок, покращує трофіку тканин.

  Однією з причин гіпертонії є неспроможність капілярного периферичного кровообігу. Капіляри – це дуже тонкі судини, їх діаметр тонший за волосся, протяжність їх у тілі людини 300 тисяч кілометрів. Від їхньої нормальної роботи залежить харчування органів та тканин організму. Якщо капіляри прохідні, кров має нормальні реологічні властивості, то при стресі, коли у гіпертоніків різко підвищується тиск, кров перерозподілиться на капіляри, і не постраждають судини серця та мозку. Це запобігає ускладненням гіпертонічної хвороби і поступово призведе до стабілізації артеріального тиску.

  • вутіазіння-позовонникаУ нашому медичному центрі у комплексній програмі   призначається тракційна терапія на апараті «Ормед-професіонал» для покращення стану хребта. Ще вона з причин гіпертонічної хвороби – остеохондроз шийного відділу хребта.

  Остеохондроз –  це дистрофічне захворювання, при якому хребці деформуються та здавлюють хребетні артерії, які живлять потиличною частиною мозку. Кров насилу проштовхується через звужені артерії, що призводить до підвищення артеріального тиску та ризику мозкового інсульту.

  • Однією з найважливіших причин гіпертонічної хвороби є запалення судин, тобто. процес атеросклерозу , що призводить до звуження просвіту судин та стійкої гіпертонії.

  Запалення судин пов’язане зі знаходженням у кровоносній системі та ендотелії судин різних мікроорганізмів та їх токсинів. Це різні віруси, бактерії, найпростіші, продукти життєдіяльності гельмінтів. Для роботи з цією причиною пацієнтам з гіпертонічною хворобою проводять  протипаразитарну програму.

  • Одним з важливих моментів нормалізації артеріального тиску є визначення набору продуктів, які підтримують запалення судинної стінки  та її звуження, так званої  харчової непереносимості , при цьому ми використовуємо як лабораторний тест, так і аналіз продуктів харчування на Комплексі Медичного Експертного – спеціальної діагностичної системи аналізу якості життя людини.

  Це дозволить підібрати правильну дієту пацієнтам із гіпертонічною хворобою, визначити раціональне поєднання продуктів та виключити нерекомендовані. Отже, лікувати гіпертонічну хворобу можна і починати потрібно негайно. Своєчасне лікування та відновлення всього організму – це уникнення ускладнень гіпертонічної хвороби, продовження якісної та щасливої ​​життя.

  НАШІ ФАХІВЦІ

   • Categories: Послуги Альтернатива
  Меню