vetryanka

ЛОР захворювання

Захворювання Лор-органів – одні з найпоширеніших хвороб кожної людини, оскільки спровоковані попаданням вірусів на слизову оболонку.
Тонзиліт, аденоїдитсинуситгайморит  і т.д. – це хвороби, які вражають і дорослих, і дітей. Щоб ефективно лікувати недугу, потрібно правильно її діагностувати. Більше того, якщо правильно визначити причину того ж аденоїдиту, то цілком можливо уникнути оперативного втручання. Саме за лікування без ліків та операцій та борються наші лікарі!

ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ ЛОР ЗАХВОРЮВАНЬ

Напрями спеціалістів

Консультація ЛОР – лікаря первична з призначенням схеми лікування/повторна
Видалення сірчаної пробки з наступним туалетом зовнішнього слухового проходу Введення турунди з
лікарським препаратом у зовнішній слуховий прохід етіологічних факторів (віруси бактерії, грибки) Аналіз стану всього організму + первинна консультація лікаря/ повторна діагностика
Лікувальна корекція на Комплексі Медичному Експертному для зниження запальних процесів ЛОР-органів
Аналіз нерекомендованих продуктів харчування, що підтримують запальні процеси ЛОР-органів
Індивідуальна інформотерапія (гомеопатична крупка)
Продування Лор-органів озоно-кисневою сумішшю Фотонна
терапія Озонована
олія для зовнішнього/внутрішнього застосування
Курс внутрішньовенної озонотерапії №8

Лікування ЛОР органів у МЦ Альтернатива

У нашому центрі розроблено комплексний підхід до лікування захворювань з урахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта.

З методів лікування в МЦ Альтернатива проводиться:

– Продування Вуха, горла та носа озоно-кисневою сумішшю за допомогою спеціального модуля Бозон ЛОР.
інгаляції небулайзером  із протизапальними, протинабряковими засобами.
– Компенсаторна корекція запальних змін ЛОР-органів за допомогою Комплексу Медичного Експертного для зниження патогенності мікроорганізмів (грибків, вірусів, бактерій).
– внутрішньовенна озонотерапія, як протизапальний, протиалергічний, детоксикаційний засіб. Має ефект антибіотика широкого спектра дії, має виражений протизапальний ефект. Не має токсичних та побічних ефектів.
Фотонна терапія

Для тих, хто часто хворіє, рекомендована програма очищення всього організму, яка проводиться в амбулаторних центрах або в стаціонарному відділенні. Комплексний підхід до лікування хвороб ЛОР органів допоможе уникнути їх у майбутньому.

Переваги лікування у медичному центрі «Альтернатива»:

– Лікування проводиться без застосування ліків;
– всі процедури підбираються індивідуально, тому підходять дітям і дорослим;
– Комфортні умови перебування в центрі;
– завдяки процедурам Ви не тільки позбавитеся вірусу, але й піднімете захисні властивості імунної системи.

АНАЛІЗ СТАНУ ВСЬОГО ОРГАНІЗМУ НА КОМПЛЕКСІ МЕДИЧНОМУ ЕКСПЕРТНОМУ

lechenie-na-kme

Комплекс Медичний Експертний – це інтелектуальна система для аналізу стану здоров’я та якості життя людини.

Комплекс Медичний Експертний є повноцінним учасником процесу відновлення у складі комунікативної системи: лікар – КМЕ – пацієнт.

Такий тріумвірат дозволяє встановити оптимальний контакт лікаря та пацієнта. Оперативно оцінювати та контролювати фізичний та емоційний стан пацієнта. З урахуванням динаміки станів пацієнта вносити корекцію у стратегію та тактику індивідуальних алгоритмів оздоровчих заходів.

ОЗОНОТЕРАПІЯ ПРИ ЗАХВОРЮВАННЯХ ВУХА, ГОРЛА І НОСА

озонотерапія при хворобах вуха горла носаОзонотерапія при лор-хворобах УХА ГОРЛА та НОСА дуже популярна та ефективна. Так без ліків можна вилікувати дитину та дорослу. Нижче розглянемо, які види озонотерапії застосовуються в нашому медичному центрі Альтернатива:
Озоновані вушка (санація УХА, ГОРЛА, НОСА) Продування вушних проходів озоно-кисневою сумішшю за допомогою спеціальних навушників.
Ректальні інсуффляції (продування кишечника) озоно-кисневою сумішшю.
– Пиття озонованої води.

ІНГАЛЯЦІЇ З НЕБУЛАЙЗЕРОМ

інгаляціїНебулайзерна терапія – простий та ефективний спосіб лікування кашлю в домашніх умовах, особливо у дітей.

У медичному центрі «Альтернатива» при лікуванні хронічних тонзилітів, ангіни та інших захворювань верхніх дихальних шляхів. При інгаляціях можливе застосування наступних лікарських засобів (амброксол (амбробене, лазолван, мукольван), гідрокарбонат натрію, саду-буфер, флуімуцил, вентолін (саламол, салбутамол), інші.

ФОТОННА ТЕРАПІЯ

Фотонний апарат «Барва-Ларінголог» призначений для профілактики та лікування ЛОР захворювань (ангіни, фарингіту, ларингіту).
Світло фотонного апарату не містить ультрафіолетового випромінювання, тому показано чоловікам і жінкам, людям похилого віку та дітям будь-якого віку.

КОРЕКЦІЯ ОРГАНІЗМУ НА КОМПЛЕКСІ МЕДИЧНОМУ ЕКСПЕРТНОМУ

diagnostika-kme

За допомогою апарату можна провести оперативну корекцію можливих збоїв організму і посилити його захисні властивості. Дуже ефективною є профілактика захворювань за допомогою КМЕ.

Варто зазначити, що аналіз та корекція стану за допомогою КМЕ у дитячих програмах безболісні і не завдають дискомфорту.

КМЕ значно відрізняється від методу біорезонансу, який зарекомендував себе не з найкращого боку. Корекція некомфортних станів людини за допомогою КМЕ не лише високоточна, а й не супроводжується неприємними симптомами первісного загострення недуги.
При поєднанні лікарської терапії з фізіотерапевтичними методами та детоксикації посилюється дія ліків та знижуються їх побічні та токсичні ефекти.

НАШІ ФАХІВЦІ

    • Categories: Послуги Альтернатива
Меню