inspections

Неврологія

Все більше людей в Україні мають психологічні навантаження на нервову систему та набувають хронічних захворювань.

Успіх лікування гострих та хронічних неврологічних захворювань у медичному центрі «Альтернатива» пов’язаний із комплексним підходом, який застосовують наші фахівці.

Разом зі схемою лікування, призначеною пацієнту невропатологом, застосовуються фізіотерапевтичні методи, які не лише посилюють дію лікарських препаратів, а й зменшують їхню побічну дію на організм.

Комплексний підхід дозволяє швидше та ефективніше допомогти пацієнтові, прискоривши одужання.

При лікуванні хронічних захворювань нервової системи комплексне лікування включається програма детоксикації (очищення) всього організму. Нервова система, особливо головний мозок, дуже чутлива до інтоксикацій. Вона швидше відновлюється, якщо кишечник не схильний до закрепів, печінка добре фільтрує кров від токсинів і добре працює лімфатична система.

Унікальні фізіотерапевтичні процедури, такі як  пресотерапія, озонотерапія, фотонна терапія,  дозволяють покращити капілярний кровообіг у ділянці ураженого нерва та швидко відновити його, як при гострих, так і хронічних захворюваннях нервової системи. В результаті швидко відновлюється харчування нервів, покращується проведення імпульсу нервового волокна.

У нашому центрі є  скринінгова діагностика  захворювань нервової системи та їх причин, що проводиться на Комплексі медичному експертному. Вже на первинному прийомі лікар невропатолог може протестувати пацієнта на наявність у нього нейроінфекцій та, у разі їх виявлення, направити пацієнта на здачу лабораторних аналізів та інших методів обстеження.

ЦЕНТР НЕВРОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Напрями спеціалістів

Консультація лікаря – невропатолога
Аналіз стану всього організму на Комплексі Медичному Експертному
Підбір рекомендованих продуктів харчування, недостатніх вітамінів і мікроелементів
Корекція на Комплексі Медичному Експертному
Ультразвукове дослідження Доплер
судин шиї та голови
Консультація кровотечі озонотерапія) Витяжка хребта, шиї на апараті “Ормед-професіонал” Пресотерапія Фітопаросауна модрина Гідромасаж Обколювання хребта озоно-кисневою сумішшю Корекція хребта

 • У медичному центрі «Альтернатива» команда професіоналів успішно лікує захворювання неврологічного профілю та неврологічні розлади  при хронічних захворюваннях, таких як:
 • Енурез
 • Нетримання сечі неврогенного характеру
 • Порушення сну
 • Неврит сідничного нерва
 • Нервовий тик
 • Підвищена збудливість
 • Cіндром гіперреактивності у дітей
 • Астено-невротичний синдром
 • Затримка психоемоційного розвитку у дітей
 • Полінейропатії інтоксикаційного генезу
 • Неврологічні прояви герпетичної інфекції
 • Лікування неврологічних ускладнень після перенесеного бореліозу (укусу кліща)
 • Хвороба Альцгеймера
 • Постінсультна реабілітація
 • Запаморочення
 • Головний біль різного характеру, в т.ч. мігрені
 • Вегето-судинна дистонія

ЕЛЕКТРОННИЙ ЗАПИС ДО ЛІКАРЯ
  Дата візиту*

   

  Преимущества лечения в медицинском центре «Альтернатива»:

  – Прием врачей высшей квалификационной категории, с опытом работы в поликлинике и стационаре, а также консультации смежных специалистов.
  – Широкий спектр методов исследования (компьютерная диагностика всего организма на Комплексе Медицинском Экспертном, ультразвуковая допплерография сосудов шеи, лабораторные анализы, электрокардиография)
  – Возможность проведения комплексного лечения в условиях амбулаторного центра, стационара, дневного стационара: очищение организма для восстановления нормальной работы печени, желчного пузыря, восстановления обмена веществ  и своевременного удаления токсинов из организма.

  АНАЛІЗ СТАНУ ОРГАНІЗМУ

  Коли до нас приходить пацієнт із захворюванням нервової системи, його оглядає лікар та призначає лабораторну та інструментальну діагностику. Також важливим моментом обстеження є аналіз стану організму на комплексі медичному експертному.

  lechenie-na-kme

  • Система Комплекс Медичний Експртний дає можливість зробити прогноз здоров’я, який відображає взаємозв’язок, ступінь активності та спрямованості процесів та станів на різних рівнях організму людини.
  • За допомогою комплексу медичного експертного можна виявити токсичні навантаження на нервову систему.
  • Комплекс Медичний Експертний дозволяє оцінити функціональний стан основних структур мозку.
  • Функцію вегетативної нервової системи (ВНС) у КМЕ можна оцінити на підставі балансу симпатичної та парасимпатичної нервових систем.
  • Функцію центральної нервової системи (ЦНС) можна оцінити за функціональним станом нервів та різних структур мозку.
  • Власні системи нейронального регулювання.
  • Нерви внутрішніх органів та структури мозку пов’язані між собою через регуляторні молекули (сигнали) у вигляді нейротрансмітерів, нейропептидів, нейромодуляторів, нейрогормонів. Ці молекули забезпечують усі безліч функцій організму.
  • Комплек Медичний Експертний дозволяє оцінити активність нейротрансмітерів, нейропептидів, нейромодуляторів, нейрогормонів у механізмах функціональної корекції.

  Комплекс Медичний Експертний – система аналізу стану всіх органів та систем та їх взаємодія між собою. За допомогою Комплексу Медичного Експертного можна виявити токсичні навантаження на нервову систему. Це можуть бути етіологічні токсини, виробничі токсини, продукти життєдіяльності грибів, бактерій, глистів та найпростіших.

  Найбільше нервова система страждає від вірусної інтоксикації, тому що при хронічному перебігу неврологічних захворювань віруси поселяються на нервових закінченнях та головному мозку.

  Часто лікарем невропатологом рік у рік призначаються схеми планового підтримуючого лікування без урахування стану органів шлунково-кишкового тракту. А найчастіше ці пацієнти в анамнезі мають запори, хронічний холецистит, жовчнокам’яну хворобу, хронічний панкреатит, жировий гепатоз печінки, надмірну вагу, підвищений артеріальний тиск.

  ПРОГРАМА ДЕТОКСИКАЦІЇ

  У МЦ «Альтернатива» насамперед проводять програму детоксикації , метою якої є знизити навантаження на нервову систему з боку шлунково-кишкового тракту. Проводяться прості природні процедури зниження рівня інтоксикації.

  • Клізми, сольові, содові, мікроклізми з озонованим маслом.
  • Промивання всього травного каналу «гірським кристалом ». Це – дюбаж печінки, при якому з жовчного міхура та печінки виводиться максимальна кількість токсинів та покращується детоксикаційна функція печінки, знижується токсичне навантаження нервової системи.

  ВІДНОВЛЕННЯ КРОВІ, ЛІМФИ, СУДИН

  Патологічним лікуванням захворювань нервової системи є такі фізіотерапевтичні процедури , як озонотерапія та пресотерапія.

  внутрішньовенна-озонотерапіяОзонотерапія  є веденням у кровообіг озоно-кисневої суміші.

  Озоніди діють на ендотелій судин та активізують вироблення оксиду озоту, що є вазодилятатором, тобто. розширять дрібні судини та капіляри. Завдяки цьому ефекту покращується харчування спинного та головного мозку, ліквідується явище тканинної гіпоксії. Створюються сприятливі умови відновлення функцій центральної нервової системи. Озоно-киснева суміш має противірусну дію, тобто. вона діє на віруси герпесу, цитомегаловірус, вірус герпесу Епштейн-Барра, віруси грипу, кору, краснухи, гепатитів, коронавіруси та інші.

  Механізм противірусної дії пов’язаний з блокадою рецепторів, за допомогою яких вірус впроваджується в клітину. Курс противірусної терапії складається із 8-10 процедур.

  ОБКОЛЮВАННЯ ОЗОН-КИСНЕВОЮ СУМІШШЮ

  Для покращення живлення нерва, відновлення мієлінового волокна застосовується обколювання проблемних зон озоно-кисневою сумішшю.

  Пресотерапія

  pressoterapiyaДоповнити та посилити ефект детоксу – програми з озонотерапією допомагає включення до відновлювального комплексу пресотерапії.

  Пресотерапія простий та ефективний метод відновлення харчування нервових волокон, зняття тканинної гіпоксії, зняття запальних процесів, покращення доставки та гормонів, вітамінів та мікроелементів до проблемної ділянки нервової системи, відновлення функцій органів.

  ФОТОННА ТЕРАПІЯ

  фотонна терапія для нігФотонна терапія застосовується у комплексній методиці відновлення нервової системи для психоемоційного розвантаження, зниження рівня стресу, боротьби з полінейропатією нижніх кінцівок, відновлення всіх органів та систем за допомогою впливу на біологічно – активні точки стопи за методикою Су-джок.

  КОРЕКЦІЯ НА КОМПЛЕКСІ МЕДИЧНОМУ ЕКСПЕРТОМ

  diagnostika-kmeКорекція на Комплексі Медичному Експертному дозволяє провести аналіз стану різних відділів нервової системи та в режимі компенсації відновити уражені нерви, структури спинного та головного мозку, знижувати рівень психологічного навантаження на організм.

  При поєднанні лікарської терапії з фізіотерапевтичними методами та детоксикації посилюється дія ліків та знижуються їх побічні та токсичні ефекти.

  НАШИ СПЕЦИАЛИСТЫ

   • Categories: Послуги Альтернатива
  Меню