sw3

Вірусологія

Аналізи на віруси: поширені інфекції у Києві Медичний центр “Альтернатива”

На вірусні інфекції хворіють, як правило, люди з ослабленим імунітетом і порушенням функції шлунково-кишкового тракту. Тому, щоб лікування хвороби було ефективно, необхідно створити сприятливі умови для організму та несприятливі умови для вірусів. У нашому центрі ми починаємо лікування з детоксикації організму.

Важкість лікування вірусних інфекцій у тому, що вірус живе і розмножується внутрішньоклітинно. Щоб подіяла лікарська речовина, його потрібно вивести з клітини. При застосуванні наших методів озонотерапії у комбінації з лікуванням на Комплексі медичному експертному є можливість впливати на вірус.

При лікуванні вірусних інфекцій лікарськими препаратами створюється додаткове токсичне навантаження на весь організм і має побічні токсичні реакції (нудота, слабкість, озноб, випадання волосся, висипання, свербіж тощо).

МЕТОДИ АНАЛІЗУ НА ВІРУСИ

Напрями спеціалістів

 • Консультація лікаря
 • Лабораторні аналізи
 • Аналіз стану всього організму на комплексі медичному експертному (визначення вірусів, найпростіших, паразитів, алергенів)
 • Підбір рекомендованих продуктів харчування, відсутніх вітамінів та мікроелементів
 • Корекція на Комплексі Медичному Експертному
 • Озонотерапія (очищення крові)
 • Прессотерапия ( відновлення лімфатичної системи)
 • Програма очищення організму
 • Очищення крові
 • Комплекс необхідної програми лікування стаціонарно чи амбулаторно: програма відновлення функції печінки, кишечника
Комплексная стационарная программа на 10 дней
Общая стоимость Расширенного курса на 10 дней включает комплексы: 25 300-32 300* грн.
Базовая программа ( 2 курса) (обследование (определение пищевой непереносимости на КМЭ, определение аллергенов, паразитов, УЗИ, лабораторные анализы, консультация семейного врача), питание, проживание, очищение толстого и тонкого кишечника, очищение печени, массаж, лечебная гимнастика, озонированная вода, ректальные инсуффляции с озоно-кислородной смесью, чаи) от 16 000-19 000*
Озонотерапия внутривенная №8 (очищение крови) 3 000
Противопаразитарная программа №10 (воздействие на грибки, вирусы, бактерии, паразиты) 5 000
Прессотерапия №10 (очищение лимфы) 2 500
Фитопарасауна №4 (очищение кожи, потовых и сальных желез) 2 000
Санация хронических очагов инфекций ЛОР органов озоно-кислородной смесью №10 1 500

ЕЛЕКТРОННИЙ ЗАПИС ДО ЛІКАРА
  Дата візиту*

   

  АНАЛІЗ ВСЬОГО ОРГАНІЗМУ ЗА ДОПОМОГОЮ КОМПЛЕКСУ МЕДИЧНОГО ЕКСПЕРТНОГО

  1103Використовуючи результати КМЕ лікар робить висновок про актуальний стан організму людини, а також виявляє можливу наявність недуги або схильність до нього. Також лікар встановлює причину подібного фізіологічного чи психологічного стану, що допомагає значно скоротити час на повне обстеження організму та подальше лікування.

  ПРОГРАМА ОЧИЩЕННЯ ОРГАНІЗМУ

  програма-очищення-організмуНаш медичний центр пропонує унікальну програму очищення організму, яка може проводитись як у стаціонарних, так і амбулаторних умовах.

  Проходження лікувально-профілактичної програми в гармонії з природою наповнить Вас життєвою енергією, а також позбавить багатьох неприємних недуг. Ви зможете забути про задишку, біль у серці, підвищений артеріальний тиск, головний та поперековий біль. Ваш сон нормалізується, а з ним покращиться настрій та підвищиться адаптація до стресу. Відбувається відновлення та омолодження всього організму.

  Проводиться програма очищення організму під наглядом висококваліфікованих спеціалістів нашого центру. Вона складається з двох 5-ти денних циклів, наступних один за одним.

  Проміжок між курсами повинен становити від 2-х днів до 2-х місяців. Ви можете приїхати до нас відразу на 2 курси та 2 дні між заїздами (понеділок та вівторок) Вам забезпечать проживання та харчування.

  ОЗОНОТЕРАПІЯ

  озонотерапіяМедичний центр “Альтернатива” пропонує своїм пацієнтам універсальний і системний метод – озонотерапію при лікуванні, яка допомагає боротися практично з будь-якими захворюваннями, а за допомогою різних методів озонотерапії можлива дія на все тіло людини (внутрішньо, обколювання, ректально, вагінально, газація).

  Лікування озонотерапією сприяє максимальному збагаченню клітин киснем, при цьому посилює їхню енергетику, метаболізм. Клітини починають функціонувати, як у молодому організмі, в результаті загальне самопочуття покращується, з’являється почуття бадьорості, проходить слабкість, підвищується настрій та працездатність.

  Найголовніша дія озону полягає в тому, що він сприяє позбавленню організму від вірусів, бактерій та грибів без застосування антибіотиків.

  НАШІ ФАХІВЦІ

   • Categories: Послуги Альтернатива
  Меню