Відео медичного центру. Авторські методики лікування хронічних захворювань

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМУ

“Головною складовою моїх методик є їх спрямованість на ВІДНОВЛЕННЯ РОБОТИ ВСЬОГО ОРГАНІЗМУ, а не терапія окремих симптомів. Мій підхід до лікування дозволяє ефективно боротися навіть із хронічними захворюваннями, від яких відмовляються багато лікарів.” – головний лікар медичного центру «Альтернатива» та автор методик Тимченка Ольга Володимирівна.

Мета нашої роботи – відновити обмін речовин в організмі, позбавити Вас прийому ліків, включити природні механізми саморегуляції та самовідновлення.

У медичному центрі “Альтернатива” на стаціонарній та амбулаторній програмі проводиться:

І етап – очищення кишечника, жовчного міхура, печінки, шкіри

ІІ етап – очищення крові, лімфи, судин, нирок.

Лікувальні програми :

базова програма очищення організму; програма очищення крові, судин та лімфи; лікування алергії; лікування гіпертонії; зайва вага; протипаразитарна програма; лікування хребта; лікування цукрового діабету; чоловіче здоров’я; планування сім’ї; лікування варикозного розширення вен 

Додаткові програми:

озонотерапія; пресотерапія (апарат «Біорегулятор»); витягування хребта та суглобів (тракційна терапія) на апараті «ОРМЕД-професіонал»; енергоінформаційний метод впливу на Комплексі Медичного Експертного (діагностика, лікування хронічних захворювань на клітинному рівні); лазерні технології лікування шкірних захворювань; видалення новоутворень. 

Профілактика вірусних захворювань

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМУ

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМУ

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМУ

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМУ

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМУ

Озоно-киснева суміш вводиться в організм у вигляді газових продування ЛОР-органів. Цей метод введення проводиться як дорослих, так дітей. Віруси, бактерії, гриби, що знаходяться на слизовій оболонці руйнуються завдяки приєднанню озонідів до їх зовнішньої оболонки. Знижуються запальні процеси носоглотки.

Озон має пряму противірусну дію при введенні в кровоносне русло.

Застосовуються дві базові процедури: введення озонованого фізрозчину та велика аутогемоозонотерапія. Найчастіше вірусним інфекціям схильні люди, які мають хронічні захворювання. У МЦ «Альтернатива», крім створення противірусного імунітету, вирішують завдання з хронічними захворюваннями. Це також веде до посилення противірусного захисту.

Озонована олія для зовнішнього та внутрішнього застосування: змащування носа перед виходом з дому, нанести на маску всередину

У групі ризику пацієнти із захворюванням дихальної системи.
Застосовується озонотерапія, як найбезпечніший та найефективніший метод зняття гіпоксії та покращення дихання.

Фізіотерапія

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМУ

Гідромасаж

Застосовуючи цей метод для вирішення проблем хребта та суглобів, наші лікарі регулярно спостерігають відмінні результати, які виявляються у:

 •  усунення болю;
 • розслаблення м’язових волокон;
 • розсмоктуванні набряків та гематом;
 •  покращення циркуляції крові;
 •  нормалізації м’язового тонусу;
 • активізації центральної нервової системи

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМУ

Фітопарасауна

 • покращення кровотоку, нормалізація обміну речовин; пасивне тренування серцево-судинної системи; усунення венозного застою;
 • профілактика та лікування ГРЗ, організм насичується фітонцидами дерева
 • лікування та реабілітація суглобової та зв’язкової системи, зменшення суглобового болю;
 • нормалізується діяльність щитовидної, статевих залоз, а також надниркових залоз;
 • зняття хронічної втоми; розслаблення м’язів; зниження ваги (у комплексі коїться з іншими процедурами); покращення стану шкіри.

Косметологічні програми

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМУ

Пресотерапія

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМУ

Витяжка хребта, шиї

ПОДРОБНЕЕ О ПРОГРАММЕ

Дерматологія

Лазерне лікування Ecsimer Lazer

Фототерапія-кабінка Псоролайт для лікування великих форм псоріазу, вітіліго, нейродерміту

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМУ

Як вилікувати псоріаз

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМУ

Лікування вітіліго, алопеції, псоріазу, нейродерміту

У МЦ “Альтернатива” розроблено свою унікальну методику лікування псоріазу стійкої ремісії! Головне – комплексний підхід:

 • Відновлення обміну речовин досягається шляхом очищення організму, печінки, товстого кишківника і т.д.
 • Боротьба з паразитами, мікробами, грибками та вірусами досягається шляхом компенсаторної корекції Комплексу Медичного Експертного та допоміжних процедур таких як: Озонотерапія, Пресотерапія.
 • Рекомендації щодо продуктів харчування дозволить збалансувати споживання необхідних мікроелементів у їжу.
 • Вплив на уражену ділянку шкіри за допомогою ультрафіолетового випромінювача Ексімер (при ураженні шкіри не більше 25%) дає максимально швидкий процес відновлення.

При ураженні шкіри від 25-30% (після лікарської консультації буде підібраний необхідний метод) застосовується фотолікування кабінка Псоролайт, яка виглядає як солярій, має довгі ультрафіолетові випромінювачі та дозволяє впливати на великі ділянки ураження шкіри.

Безумовно, кожен із перерахованих вище підходів у лікуванні захворювання має свій унікальний ефект. Але тільки комплексний підхід принесе максимально бажаний результат і призведе до тривалої тривалої ремісії.

Всі люди хочуть мати гарну шкіру, але псоріаз створює безліч незручностей. У нас розроблено методику лікування псоріазу.

Існують групи пацієнтів, які завдяки такому підходу мають стійку ремісію. Вони дотримуються наших рекомендацій і дотримуються дієти.

Комплексний підхід до лікування передбачає такі процедури:

 • очищення організму зсередини;
 • зовнішнє лікування за допомогою сучасних лазерних процедур.

Велике значення має підбір продуктів харчування , яке підбираються індивідуально за допомогою КМЕ. Особливу важливість мають ті продукти, які слід виключити через погане перетравлення. Список продуктів постійно коригується.

Таким чином, пацієнт приходить до такого стану, щоб усі внутрішні органи функціонували правильно. Як тільки це станеться – шкіра очиститься і псоріаз зникне.

Лікування псоріазу

Лікування псоріазу у дитини

Лікування вугрової хвороби

Озонотерапія

Велика аутогемоозонотерапія

Внутрішньовенна озонотерапія

Обколювання волосистої частини голови

Лікування цукрового діабету. Профілактика ускладнень. Діабетична стопа 

Програми для чоловіка та жінки. Підготовка до вагітності

Програма “Чоловіче здоров’я”

Програма “Підготовка до планованої вагітності та ЕКЗ”

Нетримання сечі

Лікування поліпа ендометрію без операції

Методика розроблена спеціально для Вас – чоловіки! Останнім часом на Вас дуже багато впало: стреси в сім’ї, пошук високооплачуваної роботи, фізична праця тощо.
Наша програма спрямована на те, щоби зміцнити здоров’я чоловіків. Такі хвороби, як простатит, аденома простати, рак передміхурової залози, безпліддя, баланіт, розлад сексуальної функції.

Програма Чоловіче здоров’я включає:

1.  Очищення організму для виведення токсинів, шлаків та бактерій 

2.  Енергоінформотерапія для нормалізації гормонального фону та лікування інфекцій сечостатевої системи;

3. Ректальні інсуффляції з озоно-кисневою сумішшю для зняття запального процесу;

4. внутрішньовенна озонотерапія (покращує кровообіг і підвищує імунітет);

5. Пресотерапія прискорює виведення токсинів із організму;

6. Тракційна терапія (витягнення хребта) на апараті «ОРМЕД – професіонал» – покращує роботу всього організму та функціонування сечовивідної системи;

7. Теплолікування зменшує запалення та больові відчуття;

8. Механічний масаж з вібрацією або без (прискорює лімфострум); 

9. Електромагніт (сприяє розсмоктуванню лімфатичних застійних вузлів).

Усі процедури допомагають відновити чоловіче здоров’я та силу.

 Розповімо про можливості клініки МЦ Альтернатива у гінекології та ендокринології для здоров’я жінки

Здоров’я жінки характеризується нормальною роботою ендокринних органів, які впливають на її стан, починаючи від відчуття внутрішньої гармонії, щастя та здорового материнства.
Зараз ні для кого не секрет, що гормони тісно пов’язані з психоемоційним станом жінки. Вже відомий вплив майже кожного гормону на емоції людини.

Нетримання сечі

Часта проблема у жінок старшого віку, яка завдає маси незручностей.
Що роблять насамперед жінки? Біжуть лікарями: до уролога, гінеколога, інфекціоніста і т.д. Їм у більшості випадків діагностують опущення матки та призначають оперативне втручання або зовсім видалення матки. Деякі так і роблять. Але в результаті проблема нетримання сечі не вирішується.

У МЦ Альтернатива розроблено програму полегшення стану та лікування нетримання сечі. Спочатку визначаються причини з допомогою КМЕ чи аналізів. Проблема може бути спровокована проблемами з хребтом, наявністю шистосоми у венах сечового міхура чи інших видів глистів.

Тому залежно від захворювання призначаються такі процедури: – вагінальні інсуфляції; витяг хребта; обколювання озоно-кисневою сумішшю; масаж; внутрішньовенна озонотерапія; очищення організму тощо.

До кожного пацієнта у нас індивідуальний підхід та призначення. Тому немає єдиної схеми лікування, яка допоможе всім.

Програми очищення організму. Детокс програми

Очищення тонкого кишківника. Нормалізація функцій всмоктування вітамінів та мікроелементів

У системі травлення людини тонкий кишечник відіграє важливу роль. У ньому проходить заключний етап перетравлення їжі та відбувається всмоктування вітамінів та мікроелементів. Порушення функцій перетравлення та всмоктування призводить до недоотримання організмом життєво важливих речовин, які необхідні для формування кісткової та хрящової тканини та ін. систем.

У нашому медичному центрі для відновлення природних функцій кишечника проводиться ортоградне промивання всього травного каналу «гірським кристалом».

Навіщо проводити програму очищення?

Очищення організму. Амбулаторна програма детоксикації

Програма Денний стаціонар доступна в 3-х районах м. Києва протягом усього тижня, у зручний для Вас час.

Лікувальні програми:  детоксикація та очищення організму; лікування алергії; антистрес;  чоловіче здоров’я; підготовка до планування вагітності та ЕКЗ тощо.

Усі процедури контролюються лікарем і, якщо потрібно, будь-якої миті можна пройти додаткові обстеження та здати аналізи.

У стаціонарному відділенні медичного центру люди, які працюють, можуть без відриву від робочих буднів пройти програму лікування та значно покращити своє здоров’я. Комфортні умови в палатах з телевізором, зручним ліжком та інтернетом. Все продумано так, щоби пацієнти були задоволені!

Лікарське отруєння

Чистота внутрішня – краса зовнішня

Роль печінки у роботі організму

ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ шлунково-кишкового тракту

Поганий запах із рота. Як вирішити цю проблему?

Лікування від кишкових інфекцій, проносу, синдрому роздратованого товстого кишечника

Багато людей страждають на хронічний гастродуоденіт. У деяких це захворювання з’являється ще в дитинстві. Виявляється порушеннями травлення, відрижкою, нудотою, печією тощо.
Якщо людина неправильно харчується, всі ці симптоми посилюються.
У МЦ Альтернатива розроблено методику лікування проблем ШКТ без ліків:

 • глибокий аналіз стану ШКТ за допомогою КМЕ (такий вид аналізу допомагає оцінити наявність мікроорганізмів усередині: бактерій, грибків, вірусів, глистів тощо)
 • прийом озонованої води (вона чудово допомагає у лікуванні ШКТ);
 • внутрішньовенна озонотерапія (оздоровлює слизову оболонку шлунка);
 • очищення ШКТ за допомогою клізмових процедур та ортоградного промивання всього травного каналу;
 • дюбаж печінки (застосовується для очищення печінки від токсинів, бактерій та інших мікроорганізмів); Після нашої програми проходить печія, нудота. Деяким пацієнтам достатньо лише 5 днів у нас у центрі та нормалізується обмін речовин та робота видільної системи.

Реабілітація спортсменів 

Відновлення спортсменів після прийому протеїнових коктейлів

Вживання протеїнових коктейлів збільшення м’язової маси штучним шляхом. У цьому втручаються у природну роботу обміну речовин.
Негативно вплив коктейлів для спортсменів:
страждає печінка;
збільшується селезінка;
збільшуються шанси серцево-судинних захворювань;
ризик порушень обміну холестерину;
розлад стільця;
порушується обмін речовин.
Також ніхто про це не говорить, але при припиненні вживання протеїнових коктейлів спортсмени починають набирати вагу.

У МЦ Альтернатива проводиться відновлення здоров’я спортсменів з допомогою лікувальних процедур, оскільки очищення організму, масаж, пресотерапія, фітобочка, внутрішньовенна озонотерапія тощо.

Відновлення організму після прийому антибіотиків

Відновлення після антибіотиків

Програма відновлення ваги

Зайва вага. Як нормалізувати вагу і більше не одужувати

Чому так складно скинути зайву вагу?

Деякі жінки виправдовують, що після пологів зайві кілограми ніяк не хочуть йти. Але якщо подивитися на спосіб життя стане зрозумілим, що причин багато:

 • порушення обміну речовин;
 • малорухливий спосіб життя;
 • порушення водного балансу;
  відхилення від режиму живлення.
 • Все це в комплексі допомагає накопиченню надмірної ваги. І це проблема не лише естетична, це стає причиною багатьох хронічних захворювань.

Для зниження надмірної ваги необхідний комплексний підхід

 • діагностика причини (глибокий аналіз організму на КМЕ); питво трав’яного чаю та озонованої води; 
 • масажі (антицелюлітний, лімфодренажний, медовий, вакуумний та ін.);
 • внутрішньовенна озоно-киснева терапія, що розщеплює жири; 
 • пресотерапія; фітопарсауна; гідромасаж; міостимуляція; підбір продуктів харчування та ін.

Всі процедури в комплексі дають довготривалий ефект, видаляють целюліт і допомагають зниженню ваги.

Косметологічні програми

Біоревіталізація Ial system

Лікувальні програми для дітей

Підготовка дитини в садок та школу

Лікування варикозного розширення вен

Лікування варикозного розширення вен

Чому виникає варикозне розширення вен

 • Доплерографія судин нижніх кінцівок
 • Програма очищення кишечника, печінки, жовчного міхура за умов стаціонару чи амбулаторно. Програма зниження ваги, розрідження крові
 • Внутрішньовенна озонотерапія
 • Пресотерапія
 • Газація ніг у пластиковому мішку озоно-кисневою сумішшю
 • Світлолікування
 • Склерозування вен

Профілактика та лікування ЛОР – захворювань

Профілактика та лікування ЛОР-захворювань

Меню